Jump to content

Cautam web developer


unkn0wn
 Share

Recommended Posts

Acum 18 minute, MihaiADV a spus:

Hai căăă.... daca decat Olteanu e bun inseamna ca tu decat cu el te cunosti ???????????????? 

Hmm, Pe lângă olteanu, esti NULL pe partea de web.

P.S: Recomand @MrTuNNe.Info, @Tukson.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, Reborn a spus:

Hai ca esti prea prost pt asta, mai sunt 7 zile aproape si mi se sterge contul si scap de idiotii ca tine.

 

Inca ceva, uita-te in plm cand scrii la data in mortii ma-tii de aurolac

Atat stii, sa injuri.

In pawn esti ultimu prost, nu te bagă nimeni in seamă, ce sa iti mai cer si eu. Adica la 14 ani ai tai ce plm..... Vezi ca trb sa-ti faci buletinu.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 33 minute, MihaiADV a spus:

Atat stii, sa injuri.

In pawn esti ultimu prost, nu te bagă nimeni in seamă, ce sa iti mai cer si eu. Adica la 14 ani ai tai ce plm..... Vezi ca trb sa-ti faci buletinu.

""Prietene" iti vine sa injurii, nu tu vezi ce am scris eu acolo, cum drqq sa nu te ia nervi....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...