Jump to content

[DELETED]Tutorial - Sistem Apartamente (fara video/simplu)


VLM
 Share

Recommended Posts

  • Retired
Acum 13 minute, AlexxAdv a spus:

Nu  te inteleg, eu vad ca a explicat destul de bine

Eu m am referit strict la codul sursa mane, nu la tutorialul de instalare, ala da, il putem numi tutorial, chiar reusit, nota 10 pentru el, eu vorbesc strict de codul sursa “apartamente.pwn” sau cum e denumit, e doar un cod trantit acolo, tutorialele ar trebui sa se faca pentru incepatori, nu doar sa dea copy paste pe modul lor si aia e, am sistem, sa inteleaga si de ce e asa, sau poate eu am gamemode de la 0, de unde shortcut ul ala cu function XYZ, in momentul asta sunt un incepator sa zicem, vin aici, descarc, urmez pasii de instalare si surpriza surpriza, iau erori ca nu am “function” si nu stiu ce sa fac, nu stiu ce inseamna, totusi as vrea, aici e vorba de explicatie, daca faci un tutorial, fa l calumea. De unde sa stie gigel ce inseamna for(new i; i < 9999999; i++) ? Daca il punea la filterscript uri nu era obligat sa lase si o explicatie a codului, dar eu daca as pune la tutoriale, m as simti obligat sa ofer si cititorului o explicatie, poate vrea sa invete ceva de acolo. 

Acum 11 minute, CosminAK47 a spus:

pai 12 ani ai, probabil daca aveai mai mult gandeai altfel, si mai usor cu arogantele astea ca oricine e tare-n gura in fata pc-ului

Da, am 12 ani. 

Crede-ma ca gandesc mai bn decat multi cu varste de peste 18 ani, in 90 la suta din cazuri

Acum 13 minute, VLM a spus:

Interesant, descrii lumea fara sa ii cunosti, de ce il mentionezi pe Leonard? Ca sa inchida topicul ca sunteti voi prieteni ? Patetic =)). Sa stii ca nu ma consider scripter, nu m-am dus la nimeni si am zis ca sunt scripter, eu fac ce stiu, tu faci ce stii, fiecare suntem diferiti, eu zic sa lasam discutia aici.

Nu are nici cea mai mica legatura ca suntem prieteni, ce am spus despre tutorial e strict parere mea, daca e gresita nu inchide / muta topicul. Nu e nicio discutie, nu am zis ca esti scripter sau nu, la urma urmei nu ma prea intereseaza de tine si nici de nimeni altcineva, dar daca faci un tutorial, fa-l calumea. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dennis12 said:

Eu m am referit strict la codul sursa mane, nu la tutorialul de instalare, ala da, il putem numi tutorial, chiar reusit, nota 10 pentru el, eu vorbesc strict de codul sursa “apartamente.pwn” sau cum e denumit, e doar un cod trantit acolo, tutorialele ar trebui sa se faca pentru incepatori, nu doar sa dea copy paste pe modul lor si aia e, am sistem, sa inteleaga si de ce e asa, sau poate eu am gamemode de la 0, de unde shortcut ul ala cu function XYZ, in momentul asta sunt un incepator sa zicem, vin aici, descarc, urmez pasii de instalare si surpriza surpriza, iau erori ca nu am “function” si nu stiu ce sa fac, nu stiu ce inseamna, totusi as vrea, aici e vorba de explicatie, daca faci un tutorial, fa l calumea. De unde sa stie gigel ce inseamna for(new i; i < 9999999; i++) ? Daca il punea la filterscript uri nu era obligat sa lase si o explicatie a codului, dar eu daca as pune la tutoriale, m as simti obligat sa ofer si cititorului o explicatie, poate vrea sa invete ceva de acolo. 

Da, am 12 ani. 

Crede-ma ca gandesc mai bn decat multi cu varste de peste 18 ani, in 90 la suta din cazuri

Nu are nici cea mai mica legatura ca suntem prieteni, ce am spus despre tutorial e strict parere mea, daca e gresita nu inchide / muta topicul. Nu e nicio discutie, nu am zis ca esti scripter sau nu, la urma urmei nu ma prea intereseaza de tine si nici de nimeni altcineva, dar daca faci un tutorial, fa-l calumea. 

Exista mii de site-uri / s.a.m.d despre ce inseamna x, crezi ca daca x face ce inseamna x, ala citeste? Multi trec direct unde ii intereseaza, daca nu stie, cauta pe net si gaseste.

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, Dennis12 a spus:

Daca si asta e tutorial .. 

Decat sa faci "tutoriale" din astea, mai bine pauza .. 

Same

 

Acum 5 ore, CosminAK47 a spus:

pai 12 ani ai, probabil daca aveai mai mult gandeai altfel, si mai usor cu arogantele astea ca oricine e tare-n gura in fata pc-ului

Daca erai mai diferit de cat el incetai drq cu discutia asta si il lasai in banca lui sa creada ce vrea... :facepalm:

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Beezs a spus:

Un tutorial pe masura incepatorilor, iar, in schimb, cei care comenteaza ca acesta nu este un tutorial, faceti voi fratilor unul mai bun decat acesta.

Daca cineva vrea sa posteze un "tutorial" se poate stradui si el macar putin pt a explica cateva chestii nu sa dea paste la un cod si gata.. sunt de aceasi parere ca si denis

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • Leonard locked this topic
  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...