Jump to content

SA:MP - Marii scripteri.


Beezs
 Share

Recommended Posts

Re băieții. Porbabil ați observat și voi că în ultimul timp pe comunitatea Leaks au apărut noi modificări. Mă uitasem pe la gamemode-uri să văd cum au avansat sistemele pe 0.3.7. Am dat de gamemode-ul burned, acela creat de către Edison. La momentul actual, acesta este cel mai folosit gamemode. M-am dus pe facebook să dau scroll, și văd 2 post-uri cu ,,ofer servicii scripting,,. Mi s-a părut interesant că băiatul avea în jur de 13-14 ani și că nu scria corect gramatical. I-am dat mesaj, precizând faptul să îmi ofere niște sisteme sau un gamemode, ceva. Păi, să vedeți ce mi-a dat băiatul ăsta. Mi-a dat un server de la ultra-h, mi-a spus de 3 ori că tot din gamemode e creat de către el. Când intru să văd ce e de gamemode, jos în stânga la textdraw scria rpg.burned.ro, e clar, e normal că nu știe cum să schimbe un logo din systems.inc. O făceam pe prostul și ziceam că e belea gamemode-ul, ș.a.m.d. Când a terminat de prezentat sistemul de apartamente, în care era foarte sigur că e creat de el l-am întrebat dacă știe de Edison. În secundele următoare, a dat /q și block pe facebook. 

 

Așa că, dragi veterani, toată lumea e scripter în ziua de azi. Toată lumea e Shad0w, toată lumea e Edison. Apropo, e de precizat. Nu am avut și nu voi avea niciodată nevoie de scripter sau ceva în gen. Pace tuturor.

Link to comment
Share on other sites

On 8/19/2018 at 2:08 PM, Dennis12 said:

"Toată lumea e Shad0w, toată lumea e Edison" 

De unde asa comparatie? 

Olteanu' ramane oltean, nu poti sa-l compari cu toti. ( cine are cap intelege fraza asta ) :)) 

 

E o zicala..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ai zis ca pustiu avea undeva la 13-14 ani ,la ce te astepti la mai mult de la acesti copii?

ca sa creasca si ei in ochii altor persoane mint si ei...

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Așteptăm jucatorii de PUBG Mobile și pe serverul de Discord PUBG Mobile România!

Join PUBGM România

Respectă și vei fi respectat !

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...