Jump to content

Reclamatie - Blaw


speedy29
 Share

Recommended Posts

Just now, Alexandru1337 said:

Pai din moment ce a fost domeniul tau, si pe ROTLD e adresa ta de mail, cum sa te scoata din subiect? Trimite mail la ROTLD si spune-le ca ti-au scris aia mailu gresit, sau verifica spamul.

sa trimita el , nu e problema mea. domeniul l-am cumparat si eu inainte sa ti-l vand tie nu este inregistrat de mine asta inseamna ca nu e pe numele meu.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, speedy29 said:

e mail-ul tau, inca esti in subiect. Vezi reply-ul pe care l-am dat cu ce ai de facut de schimbi adresa de mail.

domeniul nu este pe numele meu, este pe numele celui de l-am cumparat si eu.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Blaw said:

Pozele sa fie fullscreen, nu se ia in considerare asa.

1 minute ago, Blaw said:

domeniul nu este pe numele meu, este pe numele celui de l-am cumparat si eu.

Pai si tu cum vinzi ceva ce nu este al tau, daca mi l-ai vandut mie si nu era pe numele tau? 

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, speedy29 said:

Dupa cum ai  zis pe discord, este pe mail-ul tau.

deja ma enervezi, las moderatorii sa se ocupe de situatie, daca ei cred ca merit ban pentru o afacere facuta acum luni bune okay, @Alexandru1337 a acceptat sa cumpere domeniul , vazand ca au atatea probleme cei de la xservere, daca gasea problema asta zilele alea, i-as fi inapoiat inapoi banii, din pacate acum nu mai se poate face nimic, nu primesc nimic pe email si domeniul nu este pe numele meu. Domeniul a fost transferat pe contul lui Alexandru . Aceste lucruri trebuie sa le rezolve Speedy cu rotld / xservere, eu nu ar trebuii sa fiu in acest topic, nu mai raspund , va las pe voi sa decideti.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...