Jump to content

Servicii - WEB - PAWN -


zoX
 Share

Recommended Posts

  • Username: zoX.
  • Varsta: Am vârsta de 17 ani.
  • Ce fel de servicii oferi?: După cum  bine scrie și în titlu, ofer servicii de web develop și pawn.
  • Pret›:Când comunitatea pawno.ro era în întreagă dezvoltare, luam o taxă în medie de serviciile cerute. Ținând cont că în acest moment, pe comunitatea leaks.ro nu dețin o reputație pozitivă, țin să menționez că ofer servicii gratuite până ce ajung în punctul în care am fost pe cealaltă comunitate.
  • Detalii de contact: Sunt disponibil la următoarele adrese de contact:
  • skype: live:zoxznone
  • Discord: zoX#7236
  • Alte precizari: Recent am auzit că s-a deschis comunitatea Leaks.În momentul actual, nu am cum să vă demonstrez de serviciile oferite anterior, din mai multe motive. Dar, pot să vă garantez, am să iau legătura cu niște persoane la care am oferit serviciile mele pentru a vă demonstra în întregime că chiar am avut o reputație anterioară pe comunitatea pawno.ro. Nu ezitați să mă contactați.
Edited by zoX
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, MrTuNNe.Info a spus:

Nu vreau sa fiu rau..dar

""chiar am avut o reputație anterioară pe comunitatea pawno.ro"

eu de ce nu te cunosc in cazul acesta?

Păi, nu am avut admin sau ceva în acest gen, dar eram cunoscut de marea majoritate, prin reputație mă refer că aveam o eternitate de recomandări.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Altu' care vine si mananca cacat ca a fost nu stiu ce scripter recomandat pe pawno .. ca tine mai sunt zeci pe aici, sau au fost ca s-au lasat .. 

Am fost pe pawno inca de la deschiderea comunitatii, din prima zi, pana la inchiderea ei, global moderator ( nu asta conteaza ) si nu am auzit in viata mea de tine, asa ca probabil esti un putoi ca si altii de pe aici care vin si spun ca au avut reputatie pe nu stiu ce comunitate .. so .. daca vrei sa demonstrezi ceva pune niste coduri scrise de tine de la 0 pe aici, nu poze, coduri. 

 

".În momentul actual, nu am cum să vă demonstrez de serviciile oferite anterior, din mai multe motive." HAH .. M-AI LAMURIT 

 

"Dar, pot să vă garantez, am să iau legătura cu niște persoane la care am oferit serviciile mele pentru a vă demonstra în întregime că chiar am avut o reputație anterioară" ma da-ma dracu .. de parca nu pot sa dau un mesaj unui prieten sa-mi zica ca ma cunoaste sau ca mi-a dat PSF acum ceva timp sa-i fac sistem de curve .. 

 

Screenshot_1.png.c6d6c563709c20d81e8f01d74f297045.png

Edited by Dennis12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...