Jump to content

[DELETED]SERVICII GRATUITE


Kepe
 Share

Recommended Posts

De unde pula mea ai sarit si tu aici ma? Vine laur si se plange la mine ca nu stii nimic si sa-l ajut eu, de unde oferi tu servicii si le raspunzi celor cu grad mai mare ca tine aici ma?

https://imgur.com/a/jIyfR9a

lasa-l ba loly ca el zici ca ssl-ul e un loc sa vada ce ai dar cu toti care stiu sa scripteze stiu ca sslul e securitate dar ce dracu nu trebuie sa fi scripter sa stii asta dar omul nu e scripter e scriptor si o fi existand si certificare ssl dar nu iti arata ce are acel om la care te uiti si in plus daca erau inschise nu putea sa le vada dar aia e logica lui nu ai ce sa faci :))) !

Edited by Blue
Link to comment
Share on other sites

Vorbesc cu cine vreau, cand vreau, nu?

Baiatul, Liviu sau cum Iisus il cheama, habar n-are ce inseamna un gamemode. Habar n-are ce inseamna pawno. Eu unul, nu incurajez persoanele care vor sa isi faca server cu gamemode de aici fara sa editeze ceva.

 

Nu iti da aere, ca nu esti mare sfant aici. Crezi ca-mi pasa ca ai tu postari luate de pe comunitatea engleza sa-mp si le postezi aici? Da-o dracu si veziti de treaba, cius.

coaie esti retardat mintal? :))

Link to comment
Share on other sites

Ba coaie =]]] ma faci sa rad sincer =]]]]]

Nu ti-a spus nimeni sa taci in fata mea sau chestii de genu... dar daca tu esti prost si ai inteles asta nu e problema mea ... nu ti-am spus eu sa taci in fata mea sau chestii de genu .. zici ca nu vrei sa ai ultimul cuvant.. dar din cate vad esti un copil orfan care vrea doar cearta si chestii de genu.. la ce mentalitate de kkt ai nici nu ma mir.. hai lasa ca cedez eu de tot si nu o sa mai bag in seama copii de 8 ani ca tine.. bye muiere .. crezi ca dai rekturi sau care-i faza? stai linistit ca te faci de kkt singur cu ceea ce scrii fraiere.. te drq, am terminat cu cearta ca n-are rost sa-mi pierd timpul cu un fraier de 8 ani ca tine

ba retardatule tu ce probleme ai? tu chiar ai sub 10 ani si 15 pule in cur? da te n mortii ma tii ca tu cred ca suferi de ceva boala mi as pula n fata ta ca nu e prima oara cand cauti atentie d asta si ai incercat si cu mine tragea mi as pula pe fata lu ma ta si pe gura ma tii

Link to comment
Share on other sites

ba retardatule tu ce probleme ai? tu chiar ai sub 10 ani si 15 pule in cur? da te n mortii ma tii ca tu cred ca suferi de ceva boala mi as pula n fata ta ca nu e prima oara cand cauti atentie d asta si ai incercat si cu mine tragea mi as pula pe fata lu ma ta si pe gura ma tii

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Vai de pula ta =]]]] si tu adica locuiesti si mergi la scoala in romania ma? =))))))))))))))))) scrie mai bine un strain in romana de cat tine ma sobolanule =)) iesi acasa =]]]]] 

Penibil...

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Vai de pula ta =]]]] si tu adica locuiesti si mergi la scoala in romania ma? =))))))))))))))))) scrie mai bine un strain in romana de cat tine ma sobolanule =)) iesi acasa =]]]]] 

Penibil...

mars cacat mic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...