Jump to content

[DELETED]SERVICII GRATUITE


Kepe
 Share

Recommended Posts

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Vai de pula ta =]]]] si tu adica locuiesti si mergi la scoala in romania ma? =))))))))))))))))) scrie mai bine un strain in romana de cat tine ma sobolanule =)) iesi acasa =]]]]] 

Penibil...

Filiq#0853 te astept baga mi as pula n ma ta aia curva

Link to comment
Share on other sites

eu n-am cum sa caut atentie la tine copil orfan ce esti

Din cate observ da..daca n-ai cauta ai tace din gura aia plina de rahat.. =)) iesi acasa

 

Filiq#0853 te astept baga mi as pula n ma ta aia curva

Daca o confunzi pe ma-ta cu maicamea e foarte grav tarane.. ia-ti si tu o pereche de ochelari... a dar st.. esti taran.. nu stii tu ce-s aia

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Din cate observ da..daca n-ai cauta ai tace din gura aia plina de rahat.. =)) iesi acasa

 

Daca o confunzi pe ma-ta cu maicamea e foarte grav tarane.. ia-ti si tu o pereche de ochelari... a dar st.. esti taran.. nu stii tu ce-s aia

ba fututi mortii ma tii de copil cu handicap de level 10, mars pe discord fututi ranitii ma tii de copil

Link to comment
Share on other sites

Din cate observ da..daca n-ai cauta ai tace din gura aia plina de rahat.. =)) iesi acasa

 

Daca o confunzi pe ma-ta cu maicamea e foarte grav tarane.. ia-ti si tu o pereche de ochelari... a dar st.. esti taran.. nu stii tu ce-s aia

odata ce ai inceput sa cauti atentie ca un prichindel imi bag pula-n ma-ta aia surda, ratatu pulii mele, lolyadv#1155 sa vad cat 12 ani ai in pizda ma-tii de ratat orfan

Link to comment
Share on other sites

@@ViewS | @@Leonard @@Krusher, Cer s fie sanctionat tot off-topicul

I-am cerut si eu asta in privat, stai linistit, cel mai probabil voi fi sanctionat si eu dar asta e.. cand cnv e prost.. prost ramane @@LolyAdv, @@Filip. .. sper sa va simtiti.. eu am incercat sa cedez de multe ori dar voi continuati.

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

I-am cerut si eu asta in privat, stai linistit, cel mai probabil voi fi sanctionat si eu dar asta e.. cand cnv e prost.. prost ramane @@LolyAdv, @@Filip. .. sper sa va simtiti.. eu am incercat sa cedez de multe ori dar voi continuati.

Nu trebuia sa incepi cearta tampit mic si prost, aia e daca sunt sanctionat, nu ma deranjeaza, salut.

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuia sa incepi cearta tampit mic si prost, aia e daca sunt sanctionat, nu ma deranjeaza, salut.

Eu am inceput cearta?... dintr-o prostie ai inceput sa injuri ca disperatu si eu am inceput-o? dmn coaie...

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

I-am cerut si eu asta in privat, stai linistit, cel mai probabil voi fi sanctionat si eu dar asta e.. cand cnv e prost.. prost ramane @@LolyAdv, @@Filip. .. sper sa va simtiti.. eu am incercat sa cedez de multe ori dar voi continuati.

fututi mortii ma tii ca tu cauti mereu cearta si tot tu esti cacatul vinovat baga mi as pula n ma ta aia spurcata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...