Jump to content

Vand - Cont Steam Level 100


Sapphire
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Îl poți recupera contul, dar după trecutul tau pe comunitate te recomand, nu am auzit sa dat Tepe sau sa te bagi prin certuri, ????

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, K1nG a spus:

Îl poți recupera contul, dar după trecutul tau pe comunitate te recomand, nu am auzit sa dat Tepe sau sa te bagi prin certuri, ????

mersi, poti sa verifici aici ca nu am mai intrat pe el de peste 2 luni+, vreau sa scap de el pentru ca nu mai am timp de jocuri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...