Jump to content

Servicii - Scripting


AntiF1x
 Share

Recommended Posts

  • Retired
Acum 15 minute, Reborn a spus:

crede-ma daca iti cere cineva un sistem mai complex pici la el te duci sa ceri ajutoru lu ma-ta

Daca iti dau 100 de lei sa imi scriptezi in fata mea un sistem exact cum il vreau eu de la 0 il faci ? :)) NU, ASTA E RASPUNSUL

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chiar acum, AntiF1x a spus:

Cu tine nu ai ce vorbi, esti un copil de 9 ani cu care nu ai ce vorbi, daca nu o sa te bag in seama va fi mai bine, deoarece ca pe un copil daca nu il bagi in seama se opreste din plans asa si tu.

eu nu mai bag in seama pruncii ca tine de 1 luna, dar m-ai enervat prea muklt

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dennis12 a spus:

Daca iti dau 100 de lei sa imi scriptezi in fata mea un sistem exact cum il vreau eu de la 0 il faci ? :)) NU, ASTA E RASPUNSUL

Nu il face ma ca el pe live-ul sau avea un cod ca la un caine de pe strada si un gm care se salveaza datele in scriptfiles e mai bun decat al lui.

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

  • Manager

Incetati, topicul asta avea alt scop. Cearta asta nu o aduca la nimic, poate ca incercati sa va injositi unul pe altul, dar vo faceti voua. Chiar nu am idee ce poate face Artik, Reborn, asa ca mai bine o rezolvati in alt mod, faceti un script open-source, restul vor vota care e mai bun.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, L0K3D_Hokage a spus:

Incetati, topicul asta avea alt scop. Cearta asta nu o aduca la nimic, poate ca incercati sa va injositi unul pe altul, dar vo faceti voua. Chiar nu am idee ce poate face Artik, Reborn, asa ca mai bine o rezolvati in alt mod, faceti un script open-source, restul vor vota care e mai bun.

Adevarat

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, L0K3D_Hokage a spus:

Ca exemplu, faceti cel mai simplu sistem de login/register + dealership/vehicule personale, 5 zile va ajung? Proiectul il incepeti in new.pwn sau daca doriti pe Eureka, versiunea de pe net. Va ramane de facut doar ds-ul.

Hai daca si pruncu level 999 e deacord, no hai sa te vedem 

Plus ca eu am deja gmu meu de la 0 ????

Edited by AntiF1x

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

Acum 23 minute, L0K3D_Hokage a spus:

@AntiF1x lucrati pe care vreti, pe 13 ian. o sa fiti nevoiti sa postati pe net. Codul sa fie facut de voi, nu cules din alta parte.

Pai ala vrea ca sa stiu sa ma apuc sau nu ?

A el la ora asta doarme, scriti incet sa nu-l treziti :)))

Edited by AntiF1x

Untitled-1.png.ab6c96ba35483f4c61f583c621dab857.png

Smecherii se dau la mine sa le fac prezenta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...