Jump to content

nProject - Readucem samp-ul la viata


Wildo
 Share

Recommended Posts

nPROJECT

Salut si bine v-am gasit dragii mei, odata cu revenirea mea pe aceasta platforma, inca din 2017-2018 de pe vremea cu Pawno.ro aveam in plan sa-mi deschid o comunitate, un mod de joc diferit fata de altii avand la baza un server de SA:MP mod RPG, insa nu aveam nici sursa financiara necesara pentru intretinere, nici cunostintele necesare  si nici echipa suficienta pentru a putea pune pe picioare o comunitate. 
A venit timpul sa va anunt ca am inceput un proiect de cateva zile, complet stabil din toate punctele de vedere si lucrez continuu atat la idei cat si la sisteme si lucruri nemaivazute. Nu vreau sa spun ca o sa fie ceva unic, insa o sa fie ceva nou, multe lucruri fiind schimbate accentuand modul RPG si simuland intr-o oarecare masura viata reala.  Totodata caut o echipa administrativa, probabil si 1-2 oameni ce ar putea ajuta la scriptarea serverului (anticheat developer  *nu este absolut necesar insa e bine sa mai avem oameni ce se ocupa pe baza de anticheat*), 1 sau 2 administratori si respectiv inca un owner pe langa mine, de preferabil cineva cunoscut care a mai avut o comunitate. Totul se bazeaza pe seriozitate si implicare, nimeni nu trebuie sa stea degeaba.
Mi-am propus ca in maxim 3-4 luni sa punem comunitatea pe picioare si sa nu existe probleme. In cazul in care sunteti doritori, putem discuta mai multe pe privat.

 

 

Va astept pe discord pentru mai multe detalii si noutati. - https://discord.gg/3XtYHfY 

 

Cei ce ma cunosc si recomanda pot lasa un +rep sau un comentariu. Multumesc si sarbatori fericite tuturor!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...