Jump to content

Dau tepe de 5 euro?


KiNGAleksandruAdv
 Share

Recommended Posts

Salutare, recent am fost pozat ca fiind tepar, asta nefiind adevarat, imediat toti m au saltat, unii mi au ramas prietenii, altii oricum erau niste stoarfe, uitati aici screen, cum ca-s tepar auzi. Oricum a fost umilitor din cauza ca eu chiar am luat ban pe toate comunitatile, atat iq au avut si acei fondatori, https://imgur.com/a/NGNyc0z

va pupa aleksandru al vostru. a da, https://strawpoll.com/2bacwskg/r

Am si prietenii, am si.. hm, sa zicem persoane care nu ma plac, astea mai putine, da in general tot is niste bulangii, am fost derutat, ca au comentat tot felu de neauzitii la postu meu, ba voi va auziti ma? sa moara familia mea daca am auzit de voi, adica voi faceti reclama la foame, prostie, si veniti sa-mi comentatii la post, ook, nu stiu daca anuraki a sters acel post, dar daca vede acest pos, te pupa fratele tau, daca e ceva imi zici, nici-o problema, spor.

Link to comment
Share on other sites

Asta fiind după ce s-a întâmplat totul, ca sa pot cumpara GM de la comunitatea care lucrai, deasemenea tot pe 5 euro. După părerea mea, dacă esti scripter pe o comunitate, nu le vinzi gm cu 5 euro, nu? Ca dovada, am postat gamemode-ul numit SLARK.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, KiNGAleksandruAdv said:

Nu mai eram scripter la slark atunci si gamemode-ul era deja postat de net, dar bineinteles primind o intorsatura serioasa de la mine, deci cam aia e

deci tot i-ai dat teapa pana la urma, am dreptate?

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Revino cu un screenshot care sa cuprinda tot discordul si cu un limbaj adecvat, daca nu iti inchid toate topicurile pe care o sa le faci in legatura cu subiectul asta.

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...