Jump to content

Panel Laravel - 50$


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Retired
Acum 3 minute, OLTEANuadv a spus:

Corect, este gata 10%, sa îl vând la 10%? Aștept cumpărător sa îl fac după bunul plac și compatibil 100% cu baza lui.

 

Ms de părere, femininule.

Hah, "femininule", daca pur si simplu ai tacea ai ramane un prost fara licenta ..

E cu mult mai bine pentru tine daca m-ai evita, crede-ma, stiu ce vorbesc si nu iti doresti sa afli, nu vreau sa iti stric "afacerile", tocmai de asta prefer doar sa imi las o parere "Nu recomand" la tine in topic fara sa starnesc o cearta care se va termina foarte urat pentru tine ... ???? Cine e destept e bine sa tina cont de reply-ul meu, cine nu, nu ma intereseaza mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, Dennis12 a spus:

Hah, "femininule", daca pur si simplu ai tacea ai ramane un prost fara licenta ..

E cu mult mai bine pentru tine daca m-ai evita, crede-ma, stiu ce vorbesc si nu iti doresti sa afli, nu vreau sa iti stric "afacerile", tocmai de asta prefer doar sa imi las o parere "Nu recomand" la tine in topic fara sa starnesc o cearta care se va termina foarte urat pentru tine ... ???? Cine e destept e bine sa tina cont de reply-ul meu, cine nu, nu ma intereseaza mai departe.

Ok femininule, o sa îmi fac și eu cont de Facebook sa postez afacerile mele in valoare de 300€.

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...