Jump to content

[DELETED][Tutorial] Sistem de GiftBox


GroWy
 Share

Recommended Posts

Nu tu erai ala care ti-am facut sistem-ul de pet pe un gm bigzone, sau cv de genu ???? ?

oricum, gege.

Edited by K1nG

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • Manager

De ce folosesti loop-urile pentru a accesa elementele dintr-un iterator? E gresit din punct de vedere logic deoarece daca vor fi 3 elemente intr-un iterator (1, 2, 3) si il stergi pe al doilea dupa care mai accesesi iar elementele din acel iterator, vor aparea probleme, foloseste foreach:

image.png.db218adbd3d10a25e3db986860407243.png

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Aici trebuie sa fiu de acord cu Lok3d, daca folosesti totusi iterator nu folosesti for ca mai degraba faci un foreach ca nu e greu si e mai okey.

Eu zic ca, daca vrei sa inveti pe altii sa scripteze scrie codul corect ca sa nu invete cv gresit si dupa sa nu stie dece nu merg unele chestii.

Link to comment
Share on other sites

(error #1064) You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near .')' at line 1 (Query: "INSERT INTO

unde aveti warninguri cu INSERT, posibil sa fie de la tquery, folositi query si dispare warningul

cineva mi-a spus asta, nu am bagat eu de la mine

Asta nu inseamna ca trebuie sa modificati peste tot, daor unde primiti warninguri, daca primiti
Eu am testat, cel putin pentru mine a mers

 

Edited by nobilzeusAdv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...