Jump to content

[TOPIC CLOSED]


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

Sincer, template-ul nu este unul atragator cu am spus spus si @L0K3D_Hokage, dar acesta nu reprezinta pentru mine un lucru foarte important deoarece se poate schimba foarte usor insa cel mai mult conteaza codul, cat de bine este facut si cat de securizat este, am intrat pe el si am testat cateva script-uri si nu am vazut nici o problema, dupa parerea mea este destul de bunicel, cine stie daca negociati putin la pret este ok pentru inceput.

Link to comment
Share on other sites

a si @KsenonAdv, uitate si tu aici
Dovada panel inainte sa fie copiat :

Dovada cand Alexandru Danacica aka Awake spune ca e doar un template si nu va fi folosit :

https://imgur.com/a/SO2BULH

uitate la data de la video-ul  lui Danacica, si data la video-ul lui sinner.

P.S: Nu mai fa sa-ti iasa tot pe ata.. ???? 

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, MihaiADV a spus:

Oltene ce sa mai, si-a batut Kseny pula de tine.

#NuRecomandOlteanu

Nup, comparativ cu tine, nu sunt ultimul "ratat" și nu pot sa aduc argumente.

Cât despre topic closed, l-am închis deoarece o sa îl reaproprii mai mult de panelul lui, că sa nu mai existe "funcționalitate de 15%", cum pretinde el.

In plus, având în vedere că sunt foarte ocupat, probabil mai bine îl las balta, îl postez free, ceva de la oricine poate sa înceapă un edit.

Edited by OLTEANuadv
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...