Jump to content

[FREE] Halloween System Sugestions


Dennis12
 Share

Recommended Posts

  • Retired

Salutare tuturor! 

Cu ocazia Halloween ului, m-am gandit sa realizez un include cu niste sisteme specifice Halloween-ului. Dar nu prea am idei, pentru ca vreau sa va fac ceva mai special, mai unic, poate si cu textdraw-uri( ca arata bine )

 

Daca aveti idei, le puteti lasa in acest topic. 

 

Acest sistem va fi postat free( gratuit ) in momentul finalizarii.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 1 minut, Leonard a spus:

idk, un quest cu adunarea dovlecilor, sau de ce nu, sa ii aprinzi folosind o bricheta.

Am mentionat ca vreau ceva mai unic, asta este prea simplu ???? si a fost facut si pe nephrite din cate stiu acum ceva timp, ceva asemanator.

Link to comment
Share on other sites

Sa fie o misiune gen ca pe b-zone. Sa fie un savant care sa iti ceara ajutorul ca o creat o potiune si a creat un monstru care tu va trebuii sa il omori si savantul iti da arme care include flamethrower ( sa aiba mult hp si sa apara jos un progress bar gen ca la b-hood cu gift-ul). dupa ce il omori va trebuii sa il arzi in 120 sec max daca nu pierzi misiunea si daca il arzi complet iti va da premiul.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 8 ore, andrei24984s a spus:

Sa fie o misiune gen ca pe b-zone. Sa fie un savant care sa iti ceara ajutorul ca o creat o potiune si a creat un monstru care tu va trebuii sa il omori si savantul iti da arme care include flamethrower ( sa aiba mult hp si sa apara jos un progress bar gen ca la b-hood cu gift-ul). dupa ce il omori va trebuii sa il arzi in 120 sec max daca nu pierzi misiunea si daca il arzi complet iti va da premiul.

Imi place ideea asta, probabil voi face ceva de genu' 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...