Jump to content

Vand | Gamemode War de la 0


Dani3l.
 Share

Recommended Posts

Acum 2 ore, Speedy. a spus:

Eu nu stau la povești doar pentru că te doare ceva.. dar dacă era atâta muncă depusă din partea ta și știai că e calitativ, nu mai precizai că valorează doar 25/50 lei.

Deci sa inteleg ca doar ptc am zis asta crezi ca nu e facut de mine omule? =)) esti penibil.... la ce te asteptai.. sa-l pun la 100 de euro?=)) are doar cateva chestii in el omule, nu este nimic greu de facut din ceea ce am facut in gmu asta =)) hai culca-te ca nu e de tine scriptingu... daca tu stii sa faci doar edit-uri si sa scoti chestiile din gm iar dupa sa te lauzi ca e facut de tn asta nu inseamna ca fac toti la fel.. bye

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 15 ore, Dani3l. a spus:

Deci sa inteleg ca doar ptc am zis asta crezi ca nu e facut de mine omule? =)) esti penibil.... la ce te asteptai.. sa-l pun la 100 de euro?=)) are doar cateva chestii in el omule, nu este nimic greu de facut din ceea ce am facut in gmu asta =)) hai culca-te ca nu e de tine scriptingu... daca tu stii sa faci doar edit-uri si sa scoti chestiile din gm iar dupa sa te lauzi ca e facut de tn asta nu inseamna ca fac toti la fel.. bye

N-am cu cine discuta, din câte văd..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...