Jump to content

Recrutare - omu cu panelu


iulik
 Share

Recommended Posts

Inainte sa se alature in proiectul tau de doi bani, am vorbit eu cu el si lucra la panel, a zis ca il pune pe net daca nu isi gaseste un proiect serios in scurt timp, asa ca eu noi te-am gasit pe tine (jeg) si si-a luat gandul sa il mai posteze, dar dupa seriozitatea ta minima, l-a pus pe net pentru ca cu tine nu ajungea nicaieri

băi moldovene, ajung la sapă de lemn cu ratați ca tine băi fraiere, tu ai venit cu gamemode-ul lu madara cu house thief și ce știu eu ce căcaturi că am văzut jobu ăla într-un gm și că e unic, și cu electricean de pe o altă comunitate de samp, nu mai mânca căcat. ai avut 100 de servere și le-ai închis pe toate, tu nici nu știi pawn deloc ;) așa că n-o să plătesc fraierii

Link to comment
Share on other sites

băi moldovene, ajung la sapă de lemn cu ratați ca tine băi fraiere, tu ai venit cu gamemode-ul lu madara cu house thief și ce știu eu ce căcaturi că am văzut jobu ăla într-un gm și că e unic, și cu electricean de pe o altă comunitate de samp, nu mai mânca căcat. ai avut 100 de servere și le-ai închis pe toate, tu nici nu știi pawn deloc ;) așa că n-o să plătesc fraierii

Al cui GM ? :)))))))) https://www.youtube.com/watch?v=z5Am6lFFcEc e gamemode-ul meu, jobul e unic facut de mine, nu am avut nici electricean job.

Am avut 2 servere care amandoua am avut unu 200/200 si unul 150/150 asa ca nu mai vorbi aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Admin panel de la burned are doar sa scot apliicatiile helper si lider.

Daca tot ziceti ca panelul burned e bun, o sa-l iau si o sa ii fac un admin panel cu tot ce ii trebuie si ii mai fac niste updates, apoi il postez. 

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand de loc! Cand e vorba de bani incepe cu fraza "Fa-ti munca ca la carte si dupa vei primi banii pe meritate" asa mi-a facut mie si lui OLTEANUadv tot timpul, e un coplil care se foloseste de voi doar

+1, confirm!

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ziceti ca panelul burned e bun, o sa-l iau si o sa ii fac un admin panel cu tot ce ii trebuie si ii mai fac niste updates, apoi il postez.

 

Nu e bun. Are o securitate proasta. Nu are optiuni la reclamatii. De exemplu nu exista metoda de a da ban din panel si chestii de astea.

Mi-a aratat Donboo ce securitate ‘buna’ are.

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand de loc! Cand e vorba de bani incepe cu fraza "Fa-ti munca ca la carte si dupa vei primi banii pe meritate" asa mi-a facut mie si lui OLTEANUadv tot timpul, e un coplil care se foloseste de voi doar

Coaie, dupa ce ca panelul lui e de tot cacatul mai si comentati?  ai auzit de switch? if else if ce esti + tot ce e in panelul ala e luat din panelurile free dupa net.

Link to comment
Share on other sites

Coaie, dupa ce ca panelul lui e de tot cacatul mai si comentati?  ai auzit de switch? if else if ce esti + tot ce e in panelul ala e luat din panelurile free dupa net.

Eu nu vorbeam de panel aici, si de el ca persoana neserioasa

Link to comment
Share on other sites

Nu e bun. Are o securitate proasta. Nu are optiuni la reclamatii. De exemplu nu exista metoda de a da ban din panel si chestii de astea.

Mi-a aratat Donboo ce securitate ‘buna’ are.

Stiam asta, dar ei tot sustineau ideea.

Edited by VladS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...