Jump to content

Recrutare - omu cu panelu


iulik
 Share

Recommended Posts

  • Username: iulik

Vârstă: 15

Ce recrutezi?: Recrutez o persoană care să se ocupe de un panel (SA:MP).

Ce oferi în schimb: probabil bani dacă acesta oferă servicii de calitate sau să intre direct în proiect alături de noi (2 scripteri și un băiat ce bagă bani pentru un server).

Detalii de contact: PM aici.

Alte precizări: Fără țepari, vă rog.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Username: iulik
  • Vârstă: 15
  • Ce recrutezi?: Recrutez o persoană care să se ocupe de un panel (SA:MP).
  • Ce oferi în schimb: probabil bani dacă acesta oferă servicii de calitate sau să intre direct în proiect alături de noi (2 scripteri È™i un băiat ce bagă bani pentru un server).
  • Detalii de contact: PM aici.
  • Alte precizări: Fără È›epari, vă rog.

 

mai multe detalii?

Link to comment
Share on other sites

-REP !Nu recomand, cand e sa le ceri banii o dau la intors ca iti dau banii pe 9 cand pleci la mare ca nu am incredere in tine ca dai t eapa ca nu ne ajuti la buguri.

1 - primul panel postat (cel compatibil burned) trebuia să ni-l dai nouă fomistule, nu fi un jegos ordinar. Aseară ai venit că vrei tu bani că nu știu eu ce. hai să fim serioși, când intri într-un magazin primești produsul și plătești, panelul tău avea buguri multe ;) și după cum ai zis tu că pui scheme, n-avea niciun rost să-ți dau bani pe el )))))

edit: am dat refound țepar căcăcios. dăi drumul acum de aici că mă jur că-ți fac video.

Link to comment
Share on other sites

1 - primul panel postat (cel compatibil burned) trebuia să ni-l dai nouă fomistule, nu fi un jegos ordinar. Aseară ai venit că vrei tu bani că nu știu eu ce. hai să fim serioși, când intri într-un magazin primești produsul și plătești, panelul tău avea buguri multe ;) și după cum ai zis tu că pui scheme, n-avea niciun rost să-ți dau bani pe el )))))

edit: am dat refound țepar căcăcios. dăi drumul acum de aici că mă jur că-ți fac video.

Panel-ul ala e buguit al lui, vad ca tot cel original Burned e bun, pacat ca nu are admin panel.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Username: iulik
  • Vârstă: 15
  • Ce recrutezi?: Recrutez o persoană care să se ocupe de un panel (SA:MP).
  • Ce oferi în schimb: probabil bani dacă acesta oferă servicii de calitate sau să intre direct în proiect alături de noi (2 scripteri È™i un băiat ce bagă bani pentru un server).
  • Detalii de contact: PM aici.
  • Alte precizări: Fără È›epari, vă rog.

 

Nu recomand de loc! Cand e vorba de bani incepe cu fraza "Fa-ti munca ca la carte si dupa vei primi banii pe meritate" asa mi-a facut mie si lui OLTEANUadv tot timpul, e un coplil care se foloseste de voi doar

Link to comment
Share on other sites

1 - primul panel postat (cel compatibil burned) trebuia să ni-l dai nouă fomistule, nu fi un jegos ordinar. Aseară ai venit că vrei tu bani că nu știu eu ce. hai să fim serioși, când intri într-un magazin primești produsul și plătești, panelul tău avea buguri multe ;) și după cum ai zis tu că pui scheme, n-avea niciun rost să-ți dau bani pe el )))))

edit: am dat refound țepar căcăcios. dăi drumul acum de aici că mă jur că-ți fac video.

Inainte sa se alature in proiectul tau de doi bani, am vorbit eu cu el si lucra la panel, a zis ca il pune pe net daca nu isi gaseste un proiect serios in scurt timp, asa ca eu noi te-am gasit pe tine (jeg) si si-a luat gandul sa il mai posteze, dar dupa seriozitatea ta minima, l-a pus pe net pentru ca cu tine nu ajungea nicaieri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...