Jump to content

[DELETED]San Adreeas Universe - Shane


shane
 Share

Recommended Posts

Username: Shane (scrie in stanga).


Nume Proiect: San Andreeas Universe


Detalii proiect: Modul de joc al gamemodeului este MMO-RPG. Nu mi-am pus in plan sa deschid un server de samp cu acest gamemode, am inceput sa lucrez la el din lipsa de ocupatie iar modul de joc l-am ales deoarece m-am saturat de servere de tip rpg, rp, stunt din romania si poate candva.. samp-ul se v-a extinde cu modurile de joc si in romania chiar ajungand la moduri noi si poate (daca nu ajunge 'la podea' pana atunci :x). Cam atat e de spus.


Pana in momentul de fata am reusit sa realizez intr-un decurs de o saptamana (cred) urmatoarele:


 


- Register / login mysql.


- Moneda


- Avatarele (la care am niste idei pe care vreau sa le pun in aplicare)


- Arme pe spate


- Statusul


- Ceva comenzi pt admin (sa testez)


- 2 harti la care am muncit 2 zile (nu prea le am :x).


- Arme cu Damage diferit in functie de skill.


- Viata in functie de skill.


- Armura in functie de skill.


- 2 Limbi (romana si engleza). Aproape fiecare text va fi in romana si in engleza. (APROAPE).


 


Imagini: https://imgur.com/a/tH9qJQ0


 


Voi posta din cand in cand fiecare lucru adaugat. Mentionez ca nu fac asta non stop si daca va exista candva un server.. sigur nu intr-un viitor apropiat.


Probabil cand va ajunge undeva intr-un stadiu in care se poate face ceva il voi pune pe un host public sa fie testat de cine doreste, pana atunci.. numai bine si sanatate pana la urmatoarea postare.


Edited by Shane
Link to comment
Share on other sites

Multe tduri, nu mi place.

 

Succes oricum.

 

Putine in comparatie cu ce urmeaza :)).

Nu il compara cu un mod rpg sau rp, e vorba despre mmo.. joc plin de chestii de genul asta.

Edited by Shane
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...