Jump to content

Parere-Update Cs Go


Recommended Posts

Buna ziua forum azi vreau sa va intreb despre update-ul inutil de la Valve , Am jucat cs go timp de 1200 de ore inregistrate din Martie 2017 si in ultimu timp nu an mai jucat si nu o sa imi mai dau interesu. Dupa upateu cu trade banu mai mult de 2% din comunitate a cazut ,acum cateva zile pe aimware a fost dezvoltat un exploit care da flood la server la sfarsitu meciului este corupt serveru , fiind imposibil de facut ow din acest motiv multi utilizatori de aimware au bagat rage hack si nu si-au luat vac in prezent s-a rezolvat exploitu dar orice e posibil in cs go .

Vreau sa imi ziceti ce parere aveti.

Link to comment
Share on other sites

Cei ce folosesc aimware unity etc etc, fac foarte bine. Sa le foloseasca pana când cei de la valve vor vedea ca nu mai joaca nimeni csgo, fix d-aia joc si eu cu cod.

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Eu am jucat csgo incepand cu 2015 insa un an mai tarziu m-am lasat deoarece e mult prea urat jocul odata ce ajungi in gradele mari (Codati, jucatori zei la 100 de ore, premat-uri retardate cum ar fi 2 nova 1 si 3 supreme si aia cu nova cara meciul etc.). Momentan counter-ul arata oleaca mai binisor fata de atunci, e mai echilibrat oleaca insa jucatorii sunt cei ce il strica nu valve (bine ca nici lui Gaben nu ii pasa decat de banii scosi din cs). Momentan valve e concentrat pe alte jocuri (ex. Dota 2 unde se fac continuu update-uri legate de gameplay, nu cutii ca in cs) asa ca daca mai este oleaca de hype pe acolo, oleaca de entuziasm si chef de counter poate se vor rezolva problemele de acum si cs-ul va fi ok si jucabil.

asdf.png

UaA_1.png

Link to comment
Share on other sites

Eram într-o zi intr-un competitive, mare player cu 3000+ ore jucate, medalii și îi zice unui amic care avea cod să facem hvh.

Și bine înteles omu' ăla cu 3000+ ore jucate s-a activat cu spinbot-ul și nici până în prezent nu a luat ban din cauza exploit-ului ăla de la aimware.

csf, nu mai suntem in 2014 când cs:go-ul era mare realizare, atunci pe vremea aia dacă aveai global, erai mare om, mare caracter.

 

Și acum cu update-urile astea de tot c****u, comunitatea v-a scădea și mai rău.

GJ VALVE.

Link to comment
Share on other sites

Meh, update-ul cu trade ban chiar este o prostie dar in schimb daca vrei sa joci CS:GO fara sa dai de asa multi hacker ai platforma Faceit pe care poti sa joci cu plata/fara si Esea si nu te mai enervezi asa de mult :D, de asemenea poti sa incerci si ESL, joci in cupe GO4CSGO. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...