Jump to content

Vand conturi steam.


Dane1k
 Share

Recommended Posts

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E teapa. NU recomand niciodata sa cumparati conturi steam de la altii.. Isi pot recupera contul de steam foarte usor cu niste dovezi bune...

Si faptu ma mira.. Pe conturile alea.. aceleasi realizari. Aceleasi ore... ceea ce inseamna ca ai facut o copie pe conturi de steam create de tn... si ai jucat putin.. dar sunt realizarile dupa contul original pe care il ai...

 

Deci niciodata NU cumparati conturi de steam de la altii.

 

No up

No rep

Possible it's FAKE

Link to comment
Share on other sites

Haha.. Poti intra pe conturile alea dublate.. cs:go este instalat la tn in pc si poti sa te joci.. sa schimbi numele...

Si in cateva zile. Maxim 2 zile. poti recupera contul de steam.. ai niste scam-uri in tine expirate

Mi se pare ca nu ai voie multe conturi de steam pe acelasi e-mail.. Iei ban. Sau nuj.. Nuj sigur. Dar am auzit cv despre asta.

 

No up

no rep

possible it's fake, scam

x2

Link to comment
Share on other sites

Haha.. Poti intra pe conturile alea dublate.. cs:go este instalat la tn in pc si poti sa te joci.. sa schimbi numele...

Si in cateva zile. Maxim 2 zile. poti recupera contul de steam.. ai niste scam-uri in tine expirate

Mi se pare ca nu ai voie multe conturi de steam pe acelasi e-mail.. Iei ban. Sau nuj.. Nuj sigur. Dar am auzit cv despre asta.

 

No up

no rep

possible it's fake, scam

x2

si daca nu stii sigur ce cacat te bagi? un moderator sa-i ofere un avertisment, off-topic si nu e interesat ce vand eu, se baga ca musca in cacat. mersi up

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...