Jump to content

Proiect Chars - Gamemode


ionchyAdv
 Share

Recommended Posts

Salut. Nu prea obisnuiesc sa fac astfel de lucruri, dar clientul meu xPaulFTW,  a refuzat sa comunice cu mine. Mi-a trimis 14.14$ prin Pay to a service, i-am zis sa faca el cont de PayPal deoarece mie nu-mi merge fiindca celalalt mi-a fost inchis si nu mai puteam face pe IP-ul sau numele meu nu stiu exact care e problema, asa ca, cum era un cont de paypal nou si a dat pay to a service cei de la paypal au crezut ca e ceva scam (click for image), asa ca au decis sa verifice tranzactia. Stiu ca nu e ok, ieri s-a plans la mine sa-i rezolv unele probleme pe care le-a cauzat dupa ce i-am dat gamemode-ul, l-am ajut mai pe seara cu un cod din cleo, si am ajuns la un comun acord ca raman scripter la el si ii dau gamemode-ul cu tot ce am lucrat chiar daca banii erau in hold. Ceea ce m-a deranjat pe mine este ca a doua zi, ( azi 05.05.2020 ) avea la discord status "Caut scripter." (click for image), asa ca am decis sa renunt de tot la el, am iesit cam din toate grupurile pentru a nu ma putea contacta, mai ales ca dimineata pe langa ca avea status-ul pe discord imi dadea si mesaj cum ca-i sunt buguite factiunile (click for image). Nu vreau sa se inteleaga gresit cum ca i-as fii dat teapa sau ceva, ieri a inceput sa planga ca nu vreau sa-i dau gamemode-ul ca mi-a dat banii desi eu i-am explicat ca gamemode-ul ii va fii inapoiat imediat cum banii imi ajung din hold. Asa ca am o inima mare, nu vreau sa fac lumea sa sufere i-am dat gamemode-ul inapoi si am lasat-o balta. 

Acum cateva lucruri despre gamemode.
- are rezolvat anticheat cam pentru toate troll-urile
- anticheat pentru wanted cat si pentru vehicle repair
- quest pe care il puteti regasi in acest video (click for video)
- job drugs dealer unic dupa parerea mea
- puteti vedea si voi mai multe in gamemode, mare parte din probleme au fost rezolvate
- toate comenzile ascunse au fost inlaturate
- quest-ul este optimizat, fara string-uri, se foloseste de 2 iteratori care stocheaza casele si daca jucatorul se afla in quest.
- cam toate problemele raportate au fost rezolvate
- quest_apr.inc e facut de mine iar questspray. e facut de replay.
- daca va duce putin capul puteti sa puneti orice quest intrucat tabelele de la quest_apr au ramas in baza.

Update ( 14.05.2020 ) - Server-ul a fost spart intrucat nu vreau sa posteze nimeni altcineva gamemode-ul cu credite sau ceva. Aici aveti originialul.
Totodata am sters conturile din baza, au ramas doar 2 conturi pentru a va putea folosi de baza. Puteti sa dati voi wipe sau ce doriti. 
Eu cu Paul am ramas amici, nu vreau sa se subinteleaga ceva, chiar daca el o dadea in vrajeli pe clipuri cum ca i-as fi dat teapa. Stie si el foarte bine ca nu este adevarat.
Nu stiu daca am mentionat, poze / videoclipuri cu gm ul gasiti la xpaul pe canal.
A da si inca ceva, nu mai luati toate fake urile dupa net, astia care spargeti sv in 2020 sper ca regasesc topic-ul asta prin 2025 ;).


Link gamemode: click
Virus total: click
Discord - ionchyAdv#3185
 

Link to comment
Share on other sites

Frumos +1

imageproxy.php?img=&key=b8a91ce523ce1930https://i.imgur.com/J0QdcYL.png[/img]

Salut, cauti un server de samp pe care sa ai o sansa la functie? Atunci rpg.apollonir.ro este exact ce cauti! Avem sisteme asemanatoare B-Hood (Brother Hood)! Poti intra pe serverul de discord al comunitatii pentru a fii la curent cu tot ce se intampla! Server Discord: https://discord.gg/eMVDrFv Home: www.apollonir.ro Forum: forum.apollonir.ro Panel: apollonir.ro/panel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...