Jump to content

reclamatie - nobilzeus(scripter de sezon + tepar de sezon)


LaidoPvP
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, constyadv said:

se stia deja ca e tepar dar +1 pt timpul acordat la topic, ai scris mult prea mult

Vreau dovezi concrete pentru ce zici.

27 minutes ago, LaidoPvP said:

EDIT: dupa ce mi-a comentat la postarea in care eu vand gamemode-ul recent de pe Terone RPG, cu textul " la 100 de jucatori pica" dupa ce i-am dat pozele cu jucatorii si serverul nu era picat mi-a scris pe Discord sa vedeti ca el e, https://imgur.com/a/8UfUyK0

Aia nu inseamna nimic, arata si tagul de discord al lui.

Alte precizări: tre sa va dati seama ca e tepar cand eu i-am zis sa-mi demonstreze ca stie sa faca pe un gamemode de al lui si nu vreau sa-mi scripteze gratis, si i-am zis ca-l platesc dar el nu a acceptat a zis ca vrea gm-u sa scripteze si chestii, te pup sefane sper sa numai te vad pe comunitatiile de SA-MP curand, cand o sa faci si tu 16 ani vorbim.

Referitor la ce ai spus tu, daca el stie doar sa 'scripteze' in gm, si nu daca ii dai tu variabile si astea, treci mai departe si cauta alt scripter, capabil, care stie ce face. Ex @Syntetick sau denis, cum ai spus. Nu te mai baga cu sezonierii, ca nu e film. Din moment ce nu l-ai platit pentru un serviciu sau ceva anume, pentru ce faci reclamatie de scam? 

 

Postati aici doar daca aveti dovezi sau ceva important de spus, sau va mai dau warnuri.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Alexandru1337 a spus:

Vreau dovezi concrete pentru ce zici.

Aia nu inseamna nimic, arata si tagul de discord al lui.

Alte precizări: tre sa va dati seama ca e tepar cand eu i-am zis sa-mi demonstreze ca stie sa faca pe un gamemode de al lui si nu vreau sa-mi scripteze gratis, si i-am zis ca-l platesc dar el nu a acceptat a zis ca vrea gm-u sa scripteze si chestii, te pup sefane sper sa numai te vad pe comunitatiile de SA-MP curand, cand o sa faci si tu 16 ani vorbim.

Referitor la ce ai spus tu, daca el stie doar sa 'scripteze' in gm, si nu daca ii dai tu variabile si astea, treci mai departe si cauta alt scripter, capabil, care stie ce face. Ex @Syntetick sau denis, cum ai spus. Nu te mai baga cu sezonierii, ca nu e film. Din moment ce nu l-ai platit pentru un serviciu sau ceva anume, pentru ce faci reclamatie de scam? 

pentru ca mi-a f```ut azi icrele ca sunt eu tepar la un post

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...