Jump to content

GFX Art #netiK


netiK
 Share

Recommended Posts

Cred ca esti la inceput da no. sa-ti dau niste sfaturi chiar daca nici eu nu am mai lucrat in ps de vre-o  5-6 luni 

 

Borderele punele pe negru..

 

Ti-as Spune sa pui un stroke mic pe text-ul alb cu oppacity 20%-30% pe un gri.

 

Cu Placere

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt la inceput , mersi de sfat.. faza cu borderu o sa incerc sa o iau in considerare dar cea cu  stroke-urile nu mai pun demult.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Update:9CxA6ix.pngifHJUUi.pngBKPPUec.pngYvDuzX1.png

bc5C1LV.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Nu știu de ce n-aleg persoanele din acest topic să fie sincere cu tine, probabil au căutat un post în plus, nimic mai mult.
Lucrările tale nu sunt nici măcar mediocre, ținând cont că ești GFX Leader, trebuie să ai o experiență mai mare față de restul colegilor tăi.
CombinaÈ›ia culorilor nu este una bună, textul tău secundar este mult prea mare È™i se apropie foarte mult de textul principal, border pus aiurea, încearcă să-l pui negru sau chiar să nu-l mai pui dacă tot alegi să faci ceva default de nivelul unui Ã®ncepătorPoziÈ›ia textului este una foarte slabă, îți recomand urmărirea unor tutoriale.
Momentan nu ești demn de funcția pe care o ai în momentul de față.

62YhqdA.png

GFX Designer - Leaks.ro
62YhqdA.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu știu de ce n-aleg persoanele din acest topic să fie sincere cu tine, probabil au căutat un post în plus, nimic mai mult.

Lucrările tale nu sunt nici măcar mediocre, ținând cont că ești GFX Leader, trebuie să ai o experiență mai mare față de restul colegilor tăi.

Combinația culorilor nu este una bună, textul tău secundar este mult prea mare și se apropie foarte mult de textul principal, border pus aiurea, încearcă să-l pui negru sau chiar să nu-l mai pui dacă tot alegi să faci ceva default de nivelul unui începător. Poziția textului este una foarte slabă, îți recomand urmărirea unor tutoriale.

Momentan nu ești demn de funcția pe care o ai în momentul de față.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...