Jump to content

Metin2 Project - PVM


Wildo
 Share

Recommended Posts

Oook... cu toate ca am zis ca ma retrag, as vrea sa incepun nou proiect pe un alt joc inafara de samp.

Din cate am vazut se deschid o multime de servere de metin, insa fara pic de imaginatie/gameplay (unele).

Si asa m-am decis sa incep un proiect pe o sursa stabila, la baza va fii un PVM Hard - 99 insa mult mai diferit, fara pokemoane.

Odata cu inceperea proiectului caut 2 membrii cu care sa pot sa fac un parteneriat respectiv sa putem ajuta la intretinerea serverului.

Am de investit momentan 650 E doar in dedicat si securitate. Daca te consideri apt si vrei sa te alaturi unui proiect stabil ma poti contacta printr-un PM.

W5IuHRU.jpg

52H5kBe.jpg

 

Lucrez pe o sursa de 40k, si in momentul de fata lucrez intens legat de sisteme si gameplay.

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

si asta e nimic 650e, ca sa iti fie jucat srv trebuie sa ai runuri gen hydra, etc care un hydra costa 900e, nu mai se joaca pvm hard lvl 99, este origins2 care este rupere in romania. Daca vrei sa faci cv, fa cv lvl 120, un pvm mediu spre easy, cu run jotun, hydra, fara 5000 euro nu iti faci server, sa stii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...