Jump to content

[Vand] Sistem de apartamente in stil GTA V pe SAMP


Vennox
 Share

Recommended Posts

Sistemul de apartamente este foarte asemanator cu cel din GTA V.

Nu contine garaje, planuiesc sa le fac contra cost.

Sistemul are: - Sistem de buy pe interpolate - Cutscene uri - Mobila in apartamente cu texturare - Invite in apartamente

 

Discord: Vennox#0768 Sistemul se lanseaza duminica (27 oct), pretul este de 30 E

Cine precomanda inainte de 27 are reducere la 25 E

Suport 30 de zile de la cumparare

Prezentare sistem:

https://www.youtube.com/watch?v=R-X8PDpE02A&feature=youtu.be

Edited by Vennox
Link to comment
Share on other sites

OFF: Ce pula mea ma.... te-ai folosit de include-u ala cu menu-textdraw, ai folosit un sistem basic de apartamente care e postat pe net, ai folosit CamEditor si ai mai umblat pe la texturi si ai mai facu niste modificari si ceri 20 de euro, nici  5 euro nu cred ca o sa-ti dea cineva pe el,  mai bine iti deschizi server cu el decat sa astepti cumparator

ON: Arata bine si succes.

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

 

Acum 10 ore, AleksandruAdv a spus:

imi place trebuinta careai facut-o acolo, bv cumnate rekomand cu amcredere;

 

Acum 12 minute, DarkWind a spus:

cel mai sinker kumparator respekt siti urez o zi secs ancontinuare cu continuarea
sper sa til cumpere kareva

thx

 

Acum 8 ore, LolyAdv a spus:

smecherie, recomand ursuletul 🥰

mss ❤️

 

Acum 7 ore, Mentosan a spus:

arata bine o sa ma inspir si eu din aceasta idee minunata

mersi, inspira te, sunt curios ce iese

 

Acum 6 ore, Wildo a spus:

OFF: Ce pula mea ma.... te-ai folosit de include-u ala cu menu-textdraw, ai folosit un sistem basic de apartamente care e postat pe net, ai folosit CamEditor si ai mai umblat pe la texturi si ai mai facu niste modificari si ceri 20 de euro, nici  5 euro nu cred ca o sa-ti dea cineva pe el,  mai bine iti deschizi server cu el decat sa astepti cumparator

ON: Arata bine si succes.

Incude ul l am folosit ca era in tema si arata bine, nu e nimic functionat il el, doar de aspect. La fel si cu FreeCam. Restul sistemului (Buy, lift, mobila, etc) sunt facute de mine, nu e nimic luat de pe net Ideea de baza e tot a mea de acum vreo 2 ani (click)


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...