Jump to content

Servicii scripting Pawn & Web Development


Adryan
 Share

Recommended Posts

  • Username: Adryan (A.K.A Pompiliu)
  • Varsta: 15
  • Ce fel de servicii oferi?: Eu ofer servicii Web Development iar un prieten oferă servicii pawn
  • Pret: Pentru Pawn vorbiți cu Vladutz#3021 pe discord (în funcție de sistem sunt și prețurile) iar la Web Development de la 20€ - 40€ (în funcție de ce doriți.Copie sau template ales de voi)
  • Detalii de contact: Eu: Adryan#8383, Vadutz: Vladutz#3021
  • Alte precizari: Re
Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Salut. @Mentosan tu te plangeai ca primesti downvote-uri aiurea. Uite aici ai motivul. Pentru simpul fapt ca nu il cunosti si ca nu ai vazut proiecte din partea lui nu il recomanzi? Serios? Poate lucreaza pentru el, dar te grabesti ca fata mare la maritat sa dai -rep si nu recomand. Data viitoare sa nu te mai plangi cand primesti downvote-uri.

 

@Adryan ceva detalii despre serviciile oferite? Eventual cateva poze.

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Syntetick a spus:

Salut. @Mentosan tu te plangeai ca primesti downvote-uri aiurea. Uite aici ai motivul. Pentru simpul fapt ca nu il cunosti si ca nu ai vazut proiecte din partea lui nu il recomanzi? Serios? Poate lucreaza pentru el, dar te grabesti ca fata mare la maritat sa dai -rep si nu recomand. Data viitoare sa nu te mai plangi cand primesti downvote-uri.

 

@Adryan ceva detalii despre serviciile oferite? Eventual cateva poze.

Syntetick da faptul ca face conturi multiple si mi da downvote (aproximativ 20) da dovada de maturitate? cred ca tu te grabesti ca mireasa la pat. A primit si ban, nu da cu argumente aiurea tinere.

PS: De cand ai moderator te crezi prea important fata de altii dar inainte erai un anonim care se rugau de altii 😘 ( argument de la treflarino )

 

Link to comment
Share on other sites

@Adryan prezinta-ne ceva proiecte facute de tine si de colegul tau ca sa ne facem o idee.

Acum 2 ore, Mentosan a spus:

Syntetick da faptul ca face conturi multiple si mi da downvote (aproximativ 20) da dovada de maturitate? cred ca tu te grabesti ca mireasa la pat. A primit si ban, nu da cu argumente aiurea tinere.

PS: De cand ai moderator te crezi prea important fata de altii dar inainte erai un anonim care se rugau de altii 😘 ( argument de la treflarino )

 

@Mentosan nu e ok sa sari la oricine cu -rep doar pentru ca nu ai auzit de el, cere inainte lucrari, vezi cum lucreaza persoana respectiva dupa iti poti face o opinie.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Matt a spus:

@Adryan prezinta-ne ceva proiecte facute de tine si de colegul tau ca sa ne facem o idee.

@Mentosan nu e ok sa sari la oricine cu -rep doar pentru ca nu ai auzit de el, cere inainte lucrari, vezi cum lucreaza persoana respectiva dupa iti poti face o opinie.

da faptul ca face conturi multiple si mi da downvote (aproximativ 20) da dovada de maturitate? cred ca tu te grabesti ca mireasa la pat. A primit si ban, nu da cu argumente aiurea tinere.

PS: voi chiar nu cititi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...