Jump to content

Servicii scripting - Strom


irinelbro69
 Share

Recommended Posts

  • VIP
  • Username: Strom
  • Varsta: 14
  • Ce fel de servicii oferi?: Fac sisteme la comanda, rezolv buguri, editez anumite gamemode-uri si optimizez anumite gamemode-uri/sisteme.
  • Pret: Pretul il putem discuta in privat.
  • Detalii de contact: Discord: Strom#9160
  • Alte precizari: Sunt nou pe aceasta comunitate (leaks.ro), deci probabil unii dintre voi nu ma stiti. Am sa va las mai jos un link catre un proiect pe care l-am inceput recent cat si niste videoclipuri cu progresul pe care a fost facut la proiectul meu curent. Nu sunt sezonier, deci puteti avea deplina incredere in serviciile oferite. M-am apucat de pawn prin 2017 (undeva la inceputul lui ianuarie, cand aveam doar 12 ani) si pot spune ca cunosc in proportie de 80% limbajul PAWN. Deci, daca ceva nu va este clar imi puteti lasa un PM pe forum sau un mesaj pe discord. Multumesc ca ai citit aceasta fraza, succes!

 

 

Aici (click) puteti vedea cateva videoclipuri cu progresul pe care l-am adus proiectului la care lucrez, multumesc @FeaR pentru host si sfaturile pe care mi le-ai dat cat si pentru ajutorul acordat!

Link to comment
Share on other sites

  • VIP
Just now, shadeboy said:

Toate gamemode-urile postate de tine "de la 0" erau incepute de la login & register-ul lui WiduAIK.
Fara suparare, dar ai un -1 de la mine.

Alea erau nimicuri, sunt de acord cu ce ai spus. Dar, recent, am inceput sa-mi fac singur sistemul de login/register.

Eu ma gandeam sa incep de la sistemul lui deoarece credeam ca puteam optimiza ceva la acel sistem si probabil, completa.

Multumesc frumos de parere, chiar conteaza!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...