Jump to content

Teme saveg ( toate 4 de data asta )


Mentosan
 Share

Recommended Posts

Acum 11 ore, st0rysmecheru a spus:

Ti am spus ca, fara mine saveg avea 2 membri eu si tu 😞

păcat, fără kellow saveg avea 2 membrii, nu fără tine anonimule.

Chiar acum, Mentosan a spus:

Gata termina te ceyand, daca ai o problema cu mine sau cu st0ry astept pm pe discord, faci off-topic degeaba. Poti sa injuri oricat vrei daca atat te duce mintea.

păcat, tu spui că pe noi atât ne duce mintea dar tot voi ne „spargeți” site-ul. Păcat, începem deja să îl securizăm.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, AndreiAdv a spus:

păcat, fără kellow saveg avea 2 membrii, nu fără tine anonimule.

păcat, tu spui că pe noi atât ne duce mintea dar tot voi ne „spargeți” site-ul. Păcat, începem deja să îl securizăm.

Te rog frumos fiule termina-te eu la 14 ani ai tai ii ascultam pe altii mai buni decat mine si ii urmam nu ii injuram, invata sa apreciezi.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Mentosan a spus:

Te rog frumos fiule termina-te eu la 14 ani ai tai ii ascultam pe altii mai buni decat mine si ii urmam nu ii injuram, invata sa apreciezi.

n-am 14 ani scuze, si nu știu care vorbește de 14 ani și care vorbește „de înjurat”.

Nu ești cu nimic mai bun decât mine, suntem la același nivel, doar că eu am un deficent de iq mai mare decât al tău, dacă aș avea aceiași mentalitate ca a ta ți-aș sparge si eu forumul și aș pune „HACKED BY ANDREIADV” dar eu doar am mâncat câcat ca să primesc niște conturi. Of, vai.

Îl apreciez pe HaoS, ce e mai bun decât mine, pe Leonard, dar nu pe tine.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, AndreiAdv a spus:

n-am 14 ani scuze, si nu știu care vorbește de 14 ani și care vorbește „de înjurat”.

Nu ești cu nimic mai bun decât mine, suntem la același nivel, doar că eu am un deficent de iq mai mare decât al tău, dacă aș avea aceiași mentalitate ca a ta ți-aș sparge si eu forumul și aș pune „HACKED BY ANDREIADV” dar eu doar am mâncat câcat ca să primesc niște conturi. Of, vai.

Îl apreciez pe HaoS, ce e mai bun decât mine, pe Leonard, dar nu pe tine.

Pai eu cand lucram in acest domeniu tu erai pe afara si te bateai cu copii si dupa plangeai, crede-ma nu esti la acelasi nivel ca mine. Chiar te rog sa ma spargi, nici nu stii ce e ala shell 😂 daca cauti pe google, te rog scuteste-ma, eu am postat teme aici nu sa te vad pe tine cum suferi pe aici. 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Mentosan a spus:

Pai eu cand lucram in acest domeniu tu erai pe afara si te bateai cu copii si dupa plangeai, crede-ma nu esti la acelasi nivel ca mine. Chiar te rog sa ma spargi, nici nu stii ce e ala shell 😂 daca cauti pe google, te rog scuteste-ma, eu am postat teme aici nu sa te vad pe tine cum suferi pe aici. 

hello my name its mentosan and im show my bubs, ok?

taci te rog, ești prea prost pentru forumul ăsta.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, AndreiAdv a spus:

hello my name its mentosan and im show my bubs, ok?

taci te rog, ești prea prost pentru forumul ăsta.

Te rog frumos numai vorbi asa la varsta ta, hai pe voice discord te astept, si numai da block dupa 2 minute pe discord, te rog termina-te.

 

Link to comment
Share on other sites

ai pus ceva ce exista deja pe invirus, exact ce aveti si voi, numai copy+paste, take it easy little boy ca nu ai facut nimic.

                                                 07nhsQq.png     waGyJXS.jpg

mgg8BJB.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...