Jump to content

Cum pot sa fac mai bine spray.ul?


Recommended Posts

This is the hidden content, please

 

Pentru un spray mai bun recomand sa stai pe CTRL in timp ce tragi, niciodata in picioare. Din CTRL ai o precizie mult mai buna si gloantele intra mai bine. Inca un sfat ar fi sa controlezi spary-ul, te gandesti cum adica sa il controlez?.Pai, eu cel putin asa fac, tinta mereu se tine la capul adversarului, nu mergi 5 metri cu tinta in pamant si dupa ce il vezi o ridici, nu, stai mereu cu ia la nivelul capului. Sa zicem ca ai un adversar in fata, tu in momentul ala te pui pe CTRL si incepi sa ii faci spray de la cap la picioare.Sper ca ai inteles, te mai astept cu intrebari daca ai.

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Poti avea un anumit "pattern" pentru spray, de exemplu eu m-am obisnuit recent sa dau in timp ce trag foarte rapid de mouse in dreapta si stanga, chiar un jucator Ciocardau din Romania are tipul acesta de spray. Dar poti sa stai si pe CTRL si sa tragi, atunci cand tragi dai si de mouse in jos incet si dai in stanga si in dreapta. 

dealhipoc#8494


 


 


 


-


crawlercheats.pro

Link to comment
Share on other sites

Intri in CS:GO->SHIFT+TAB->Deschizi browserul-> intri pe linku asta:

This is the hidden content, please
dai subscribe->Esc->Play->Play with friends->workshop->alegi mapa si intri->si acolo pe peretele din stanga ai majoritatea armelor, daca inveti patern-ul si practici spray-ul o sa ajungi sa il perfectionezi foarte rapid :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...