Jump to content

Cumpăr Gamemode


Captain
 Share

Recommended Posts

  • Username : Captain
  • Varsta : 19
  • Ce cumperi? : gamemode RPG
  • Detalii de contact: aici si mai departe va dau in privat.
  • Alte precizari : Ofer 10 euro. Nu vreau ceva wow, un panel cat de cat care sa aiba si un panel compatibil. Repet, nu vreau ceva unic !!! Ceva no bugs si cu panel compatibil. Teparii sa nu se obosească ????
Link to comment
Share on other sites

La 01.06.2019 la 12:47, Captain a spus:
  • Username : Captain
  • Varsta : 19
  • Ce cumperi? : gamemode RPG
  • Detalii de contact: aici si mai departe va dau in privat.
  • Alte precizari : Ofer 10 euro. Nu vreau ceva wow, un gamemode cat de cat care sa aiba si un panel compatibil. Repet, nu vreau ceva unic !!! Ceva no bugs si cu panel compatibil. Teparii sa nu se obosească ????

 

Link to comment
Share on other sites

Decat sa dai 10 euro pe un gm vai de el, mai bine iei unul gratis de pe net. Gamemode-ul e o investitie serioasa.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Acum 29 minute, Matt a spus:

Decat sa dai 10 euro pe un gm vai de el, mai bine iei unul gratis de pe net. Gamemode-ul e o investitie serioasa.

Da man dar asa macar iau unul fara bugs... pe net sunt numai ciurucuri. Am luat 2 sau 3 si ba nu au sistemul de spray ba nu am sistemul de clan si tot asa..

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Captain a spus:

Da man dar asa macar iau unul fara bugs... pe net sunt numai ciurucuri. Am luat 2 sau 3 si ba nu au sistemul de spray ba nu am sistemul de clan si tot asa..

Tu nu trebuie sa renunti la un gamemode pentru ca nu are sistemele dorite de tine, daca nu stii sa le faci tu de la 0 macar incearca sa le dai copy-paste dintr-un gamemode care are acel sistem.

Edited by DiBlaine
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...