Jump to content

[REZOLVAT] intrebare cum pot rezolva aceste buguri ?


TheRexAdv
 Share

Recommended Posts

Acum 8 minute, 4Gamers a spus:

Ce panel folosesti? Ai incercat sa te uiti in cod sa vezi daca fisierele care sunt trecute acolo sunt si in calculator? 

folosesc panelul asta si habar nu am de ce fisiere spui tu.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, DenisAdv a spus:

Intrebare: nustiu ce are dar nu imi apar pozele si la leader panel acolo cand dau nu ma baga acolo imi da inapoi pe panel: https://prnt.sc/nhuoxn
Ai încercat să faci ceva înainte să postezi?:am incercat ori ce e posibil si inposibil dar tot nu merge.

uita-te sa fie compatibil "scriptul" de la leader panel cu baza de date.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, Dani3l. a spus:

uita-te sa fie compatibil "scriptul" de la leader panel cu baza de date.

Daniel tu mi-ai gasit o mica parte care este din aceasta cauza nu merge nu cumva in baza de date trebuia sa fie : Leader Panel ? 

Link to comment
Share on other sites

Acum 22 minute, DenisAdv a spus:

Daniel tu mi-ai gasit o mica parte care este din aceasta cauza nu merge nu cumva in baza de date trebuia sa fie : Leader Panel ? 

nu stiu ce gamemode ai si cum functioneaza.. faza-i ca poate nu reuseste sa-ti ia numele conturilor sau daca are sau nu lider cand accesezi panel leader sau chestii de genu

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 minute, Dani3l. a spus:

nu stiu ce gamemode ai si cum functioneaza.. faza-i ca poate nu reuseste sa-ti ia numele conturilor sau daca are sau nu lider cand accesezi panel leader sau chestii de genu

Folosesc gamemode Burned last-times sau ceva gen by skillz dar habar nu am ce are sigur este de aici https://pastebin.com/tnnBnamn

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...