Jump to content

[REZOLVAT] intrebare cum pot sa fac acest bug?


TheRexAdv
 Share

Recommended Posts

Acum 11 ore, DenisAdv a spus:

 cum pot sa fac sa nu mai primeasca un player acel vehicul de mai jos :

ștergi givevehicle(playerid, 560);

și oferă mai multe detalii, cum adică nu se despawnează mașina? sau ce zici acolo că nu înțeleg

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, iulik a spus:

ștergi givevehicle(playerid, 560);

și oferă mai multe detalii, cum adică nu se despawnează mașina? sau ce zici acolo că nu înțeleg

daa nu se despawneaza masinile raman pe server deci daca iasa cineva ii ramane masina pe sv nu se despawneaza.

Link to comment
Share on other sites

Acum 55 minute, DenisAdv a spus:

daa nu se despawneaza masinile raman pe server deci daca iasa cineva ii ramane masina pe sv nu se despawneaza.

Ce gamemode folosesti?

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, iulik a spus:

pune funcția la givevehicle aici

explica-mi si mie ce treaba are functia givevehicle cu faptul ca nu se despawneaza vehiculele personale cand iese detinatorul vehiculului..   ????‍♂️

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, Dani3l. a spus:

explica-mi si mie ce treaba are functia givevehicle cu faptul ca nu se despawneaza vehiculele personale cand iese detinatorul vehiculului..   ????‍♂️

păi la givevehicle poate nu a făcut salvarea în baza de date, și rămâne doar mașina acolo, iar la relog la proprietar nu-i apare mașina (asta nu a menționat, ceea ce am precizat eu fiind o posibilitate).

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, iulik a spus:

păi la givevehicle poate nu a făcut salvarea în baza de date, și rămâne doar mașina acolo, iar la relog la proprietar nu-i apare mașina (asta nu a menționat, ceea ce am precizat eu fiind o posibilitate).

dmn coaie.. esti batut in cap sau ce? ce treaba are salvarea in baza de date cu faptul ca dupa ce iese nu ii i se distruge vehiculul personal.. -.- dmn coaie deci imi dau in cap cand vad de astia ca tine care dau reply doar sa para si ei ca stiu ceva... ????‍♂️

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

deodata ce vehiculul se spawneaza inseamna ca exista in baza de date.. fucking logica -.-


P.S: Imi cer scuze pentru post hunt insa de abia am postat si nu ma lasa sa dau edit.. v-as ruga sa rezolvati cu problema asta..

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dani3l. a spus:

dmn coaie.. esti batut in cap sau ce? ce treaba are salvarea in baza de date cu faptul ca dupa ce iese nu ii i se distruge vehiculul personal.. -.- dmn coaie deci imi dau in cap cand vad de astia ca tine care dau reply doar sa para si ei ca stiu ceva... ????‍♂️

în morții mă-tii de agramat, mă refeream că dacă nu se salvează rămâne pe server ca și createvehicle în gamemode și dacă dai despawnallcars mașina se respawnează automat, ce pula mea tot te caci pe tine? ajută-l tu dacă nu, copil prost

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...