Jump to content

TOP 3 seriale ce le recomand tuturor.


essex
 Share

Recommended Posts

1. Prison Break - un serial perfect din toate punctele de vedere, in mare e vorba de doi frați, unul acuzat pe nedrept de o crima si condamnat la moarte, celalalt intra special la inchisoare sa il ajute sa evadeze. odata evadati incerca sa ramana liberi pana unul dintre ei ajunge din nou la inchisoare si iar incep planurile de evadare, sunt mult mai multe lucruri dar as sta 2 zile sa vi le zic.

2. The Flash - alt serial perfect pentru cei ce iubesc filmele cu eroi, de asemenea si aici e vorba in mare parte de un băiat ce lucrează la poliție, cumva ajunge sa fie victima unei explozii si devine speedster.

3. Narcos - e un serial deosebit cu Pablo Escobar care a început ca vânzător pe piața neagră din Medellin și aducea camioane pline de bunuri (alcool, țigări și obiecte de uz casnic) în Columbia, atunci când acestea erau total interzise. Ajutat de un exilant chilian și chimist care a început să producă cocaina, Escobar a început să o distribuie pe piață. Totusi pare banal dar e mult mai fascinant după ce vezi 10 episoade, zic eu.

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Cu Prison Break sunt de acord dar nu cred ca Narcos sau flash sunt atat de bune incat sa fie puse langa Prison.

Uita-ti o lista cu niste seriale dupa fiecare plac: 

 

Game of Thrones (Cred ca l-a vazut toata lumea)

Vikings (Daca va plac cele istorice si in timpuri vechi)

Dexter (Daca nu esti chiar atat de intreg la cap si iti plac seralele cu crime)

Breaking Bad (Pentru cei care sunt cu droagele)

Hannibal (Similar Dexter)

Lie to Me (Daca iti place pshihologia oamenilor)

Merlin (Chestii supernaturale si vechi)

Supernatural (Chestii supernaturale si noi)

The Originals (Supernatural again)

 

Astea sunt ceteva din serialele pe care le-am vazut si mi-au placut cel mai mult (bine, mie imi place lucrurile mai ciudate) dar poate starneste pe cineva si va viziona unul. 

asdf.png

UaA_1.png

Link to comment
Share on other sites

Astea sunt seriale ce le recomand, nu am spus ca sunt cele mai frumoase.

 

Iti respect parerea si aia e parerea mea. Am recomandat si eu cateva Seriale :) 

Gusturile nu se discuta. 

asdf.png

UaA_1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...