Jump to content

[VAND] Cont JADE NEPHRITE


Dennis12
 Share

Recommended Posts

  • Retired
  • Username: Dennis12
  • Ce vinzi?: Cont jade nephrite
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: Astept PM, nu ofer poza cu contul aici, oricum toate datele "importante" vor fi cenzurate, deci n-are rost oricum.
  • Pret: Negociabil.
  • Detalii de contact: Discord: Dennis12#6604 | PM PE FORUM 
  • Alte precizari:

Vand cont JADE NEPHRITE

Beneficii:

Premium Account
Level 18
Iphone
39 rubies
120,000,000$ + averea in valoare de peste 50,000,000$
5 Premium Skins
4 accesories

Peste 150 ore. 

Masini:
Quad - Colelctie
Hustler 2x 
Romero VIP
Savanna
Freeway

Faction History: 
60 de zile intr-o factiune, am iesit la cererea liderului pe motiv de quitgrup pentru ca nu avea voie sa imi dea uninvite, fiind ziua de verificare, iar eu ne mai avand timp de joc. Puteti reintra in acea factiune cu usurinta, mi-a spus ca daca vreau inapoi sa ii dau un SMS pe joc 1f642.png????

Link to comment
Share on other sites

succes la vanzare, recomand.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...