Jump to content

Servicii - uzzi.xyz - PHP, HTML, MySQL, C++, WordPress


smartfatkid
 Share

Recommended Posts

Acum 1 minut, Jakewow a spus:

Pe langa asta, daca ai stii cu adevarat atat front si backend pe cat spui tu, nu foloseai cate un fisier html pentru fiecare chestie pe care o vinzi, iti faceai ceva dinamic pe baza de date si aia era..

Nu fac hate negativ, e constructiv

coaie, daca vrei sa te bagi in seama cu treburi dastea, iti zic sa-ti vezi de treaba =)) eu nu l-am facut sa impresionez, shop-u' are un scop anume in plm ca ai 14 ani copilasule..

ia zi fiule, ce e gresit la engleza mea? =))))

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Imi dau seama ce bun esti tu daca ne dovedesti ca ... esti prost, prin fapte. 

 

Un prim argument, e pur si simplu oribil site-ul tau ... un web developer adevarat s-ar fi straduit sa faca un site unic, si frumos, sa atraga clientii si nu ar fi editat un index de pe net( chiar daca ar fi facut-o nu ar fi semanat cu varianta de unde a plecat ) 

 

Un alt argument este reprezentat de mintea ta de copil, sa zicem ca printr-un absurd ai 18 ani sau mai mult, daca te comporti ca un copil si vi sa injuri oamenii, care mai devreme sau mai tarziu iti pot deveni clienti ... si pe langa asta, un web developer sau un om cult, cu atatea cunostiinte in domenii de programare si nu numai cum pretinzi tu ca esti nu ar folosi niciodata un limbaj licentios ("coaie", "plm", "saracule"), doar de aici reflecta ca probabil esti doar un copil ... sau un neserios care intentioneaza sa faca niste banuti de pe urma copiilor care probabil chiar isi doresc un website bun pentru un server sau orice altceva ..

 

Prin urmare: 

images.jpg.a9503c3543b4b95b9e2c0357fea1a3ba.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 minute, Dennis12 a spus:

Imi dau seama ce bun esti tu daca ne dovedesti ca ... esti prost, prin fapte. 

 

Un prim argument, e pur si simplu oribil site-ul tau ... un web developer adevarat s-ar fi straduit sa faca un site unic, si frumos, sa atraga clientii si nu ar fi editat un index de pe net( chiar daca ar fi facut-o nu ar fi semanat cu varianta de unde a plecat ) 

 

Un alt argument este reprezentat de mintea ta de copil, sa zicem ca printr-un absurd ai 18 ani sau mai mult, daca te comporti ca un copil si vi sa injuri oamenii, care mai devreme sau mai tarziu iti pot deveni clienti ... si pe langa asta, un web developer sau un om cult, cu atatea cunostiinte in domenii de programare si nu numai cum pretinzi tu ca esti nu ar folosi niciodata un limbaj licentios ("coaie", "plm", "saracule"), doar de aici reflecta ca probabil esti doar un copil ... sau un neserios care intentioneaza sa faca niste banuti de pe urma copiilor care probabil chiar isi doresc un website bun pentru un server sau orice altceva ..

 

Prin urmare: 

images.jpg.a9503c3543b4b95b9e2c0357fea1a3ba.jpg

 

pai nu va mai bagati in seama, tu si altii, lasand comm-uri doar sa faceti posturi pe forum sa primiti moderator ca traiti pe virtual :thinking:

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 2 minute, Uzzi a spus:

pai nu va mai bagati in seama, tu si altii, lasand comm-uri doar sa faceti posturi pe forum sa primiti moderator ca traiti pe virtual :thinking:

Wtf ...

Omule esti 0 pe bune .. sau cum ar spune un programator, esti NULL. 

In primul rand, am vechime pe comunitatile astea ( pawno.ro / sa-mp.ro / leaks.ro ) foarte mare, crezi ca nu puteam sa iau moderator daca voiam :)))

Fiecare are dreptul la opinie, stai calm ca nu ma bag eu in seama cu tine ... dar simt nevoia sa imi exprim pararea despre tine ( ti-ai dat seama ca e una proasta ) pentru ca niciodata, in viata, nu se stie ce ii poate pielea unui om, asa, poate cine stie nu or sa mai primeasca anumiti oameni asa zisele "scam-uri" din partea ta, la ce limbaj si ce mentalitate ai poti usor sa te iei de mana cu Highman si sa furati cutite pe CSGO ... macar sa va iasa banu' 

 

Si pentru cultura ta generala, nu, nu traiesc "pe virtual" :)) 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Uzzi a spus:

ti-se pare scump, asa-i? macar invata sa citesti in engleza, de pe site.. ????

Vezi ca ti-am zis frumos parerea mea, nu ti-am zis sa-mi spui tabla imultiri ????

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, CarloH a spus:

1/10 pentru website, scriptul de shop este furat.. si inca ceva - de ce ai folosii adminlte pentru un website de genu wtf..? a si -1/10 pentru engleza

ce e gresit la engleza de pe site frate? =))) zi cv ce e gresit ????

iar adminlte, folosesc, pentru ca site-u' are mai multe, nu doar pagina de indexare care o vezi tu cu serviciile.. fiule, eu am postat aici pentru cei ce vor serviciile mele, nu sa aud pareri din partea unor saraci care n-au un domeniu si host sa faca chestii ca n-au $ sa plateasca =))) 

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, Uzzi a spus:

ce e gresit la engleza de pe site frate? =))) zi cv ce e gresit ????

iar adminlte, folosesc, pentru ca site-u' are mai multe, nu doar pagina de indexare care o vezi tu cu serviciile.. fiule, eu am postat aici pentru cei ce vor serviciile mele, nu sa aud pareri din partea unor saraci care n-au un domeniu si host sa faca chestii ca n-au $ sa plateasca =))) 

bossule tu stai pe shared hosting cu olteanuadv pe vps de la arubacloud, platiti 2 euro pe luna si imi vorbesti mie de domeniu si de astea ????

" What i'm know to do? " - te corectez -> What do I know to do?

" uzzi.xyz what it means? " - te corectez -> uzzi.xyz what does it mean?

si mai sunt dar nu stau de capu tau, ezhook.pw facut intr-o zi de plictiseala cu tot cu sursa de cheat (care e pasted) ud + fixed.

edit: http://prntscr.com/lyaomp 

+ n-o mai da aiurea ca nu ma cunosti, pot spune ca am minim un 'basic' de knowledge in c++ ,php,html etc (http://prntscr.com/lyapa1)

vezi ca degeaba mai dai quote si incerci sa ti-o arzi aiurea ca nu-ti mai dau atentie, am zis ce-am avut de zis

Edited by CarloH

Discord: Carl0#0002

Website: https://carl0.ml

Link to comment
Share on other sites

Nu recomand acest site. Daca spui ca ai avea o experienta in acest domeniu, ai face in asa fel incat website-ul tau sa atraga clienti, nu sa ii respinga.

Web Development-ul este o arta, daca nu pui pasiune in ceea ce doresti sa devii nu o sa devii niciodata.

Ce dovedeste ca nu esti un web developer calitativ?

Daca te-ai stradui sa nu mai furi index-uri de pe wrapbootstrap sau alte site-uri de genul asta, poate ai avea o recomandare din partea mea.

De ce te-ai chinui sa faci un website pentru shop in HTML? Era mult mai simplu sa faci ceva in PHP, cu o baza de date, sa nu te mai chinui sa dai edit si alte chestii.

Prin urmare, asta dovedeste ca nu stii sa folosesti limbajul de programare asa cum trebuie folosit, spre exemplu: PHP.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, CarloH a spus:

bossule tu stai pe shared hosting cu olteanuadv pe vps de la arubacloud, platiti 2 euro pe luna si imi vorbesti mie de domeniu si de astea ????

" What i'm know to do? " - te corectez -> What do I know to do?

" uzzi.xyz what it means? " - te corectez -> uzzi.xyz what does it mean?

si mai sunt dar nu stau de capu tau, ezhook.pw facut intr-o zi de plictiseala cu tot cu sursa de cheat (care e pasted) ud + fixed.

edit: http://prntscr.com/lyaomp 

+ n-o mai da aiurea ca nu ma cunosti, pot spune ca am minim un 'basic' de knowledge in c++ ,php,html etc (http://prntscr.com/lyapa1)

vezi ca degeaba mai dai quote si incerci sa ti-o arzi aiurea ca nu-ti mai dau atentie, am zis ce-am avut de zis

Daca stătea cu mine pe vps era de mult out. Asta este un parlit, mai mult de paznic la BGS nu o să ajungă. Plus că nu îl recomand, C++ doar copiază, Php doar copiază, Cât despre Wordpress, nu am idee dar 90% și aici copiază.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...