Jump to content

[SA:MP] Updates v0.1


SebiXXX
 Share

Recommended Posts

p.s o sa revin cu poze la postul urmator, acum chiar nu am timp;

UPDATE V0.1 ❤️ 

- nu mai exista /buy, /buygun s.a.m.d, acum trebuie sa apesi tasta Y in fata npc-ului pus in business.

- adaugat quest special, trebuie sa te duci la Mark pentru a imprumuta un aparat foto si tu i-ai promis ca vei face toate pozele in maxim 45 minute, iar pe ecran ti se va afisa un textdraw cu timpul ramas pentru a face poza la oameni de zapada;

- payday pe textdraw;

- comenzi trecute pe ycmd;

- adaugata o comanda pentru a pune un timer gen (/timer <restart, payday, savedatabase si altele> <minute>

- adaugat deelay la comenzi de admini;

- adaugat sistem derby(lcs);

- adaugat sistem de protectie admini in care vei primi un cod pe mail daca te-ai logat de pe alt ip

- la spawn adaugata optiunea de a cumpara licente

- adaugat sistem escape;

- o mica comanda [/setvipstock] in care setezi niste conturi vip, de exemplu [/setvipstock 3], 3 jucatori care scriu [/getvip] primesc cont vip, asa si la puncte premium.

- adaugat sistem ruleta;

- rezolvat un bug la comanda /set

- acum, la fiecare job ai la dispozitie 2 masini pentru a face job.(in functie de skill)

- adaugat mapping la fish, trebuie sa mergi in larg pentru a prinde pesti, poti prinde intre maxim 5-15kg peste, iar in barca incap 15kg.

- rezolvat un bug legat de salvarea roll points-urilor.

- adaugat sistem de daily login avansat;

- scos vip user de deasupra capului deoarece cauza lag/crash;

- rescris sistem report;

- adaugat mapping la spawn;

- adaugat sistem de securitate PIN pentru jucatori(pentru nu a mai aparea ' mi-a fost spart contul ');

- adaugat jobul programator(total diferit ca cel de pe net);

- adaugate mai multe beneficii la VIP si cont premium;

Edited by SebiXXX
nu le am pus toate
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...