Jump to content

Nu Recomand qRuby


SebastianKiduu
 Share

Recommended Posts

Update: 

Nu vreau sa-i iau apararea lu MrTunne sau ceva, dar qRuby nu este serios.

Tin cu dreptatea vad unii care imi fac "hate" ca am spus cate ceva despre Rubinu, dar daca imi aratati niste dovezi ca a facut vreun sistem ceva, sterg topicul.

Rog pe toti ADM sa nu stearga postul. sau sa-l puna pe lock.

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg rostul certii voastre , digital rows este o comunitate care ofera calitate de la niste nulitati de scripteri (sezonieri) care pun la pretul minim de host 100 de euro , cu o calitate inferioara oricarui servici la sub 10 euro , serios acum , puteati face ceva mai bun din site-ul ala , cum a zis si prietenul meu gigel in comentariul anterior al prezentarii comunitatii ,groapadegunoi.ro (ce bine suna) indexul ala ar fii perfect , plus asta qruby este o persoana neserioasa cu un trecut pe leaks destul de prost si anost , mai pe scurt el nu produce nimic doar se minte pe el insusi si isi "tradeaza" toti prietenii virtuali (macar p-aia) , mai pe scurt digital rows ati primit si abureala despre dc nu recomanda nimeni siteu . P@

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Fr3sH a spus:

nu inteleg rostul certii voastre , digital rows este o comunitate care ofera calitate de la niste nulitati de scripteri (sezonieri) care pun la pretul minim de host 100 de euro , cu o calitate inferioara oricarui servici la sub 10 euro , serios acum , puteati face ceva mai bun din site-ul ala , cum a zis si prietenul meu gigel in comentariul anterior al prezentarii comunitatii ,groapadegunoi.ro (ce bine suna) indexul ala ar fii perfect , plus asta qruby este o persoana neserioasa cu un trecut pe leaks destul de prost si anost , mai pe scurt el nu produce nimic doar se minte pe el insusi si isi "tradeaza" toti prietenii virtuali (macar p-aia) , mai pe scurt digital rows ati primit si abureala despre dc nu recomanda nimeni siteu . P@

Fratelo chestia e, ca nu cunosti staff-ul acelei comunitati.

Cand o sa ajungi sa faci ce face MrTunne in PHP sau HTML eu te stimez.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
1 minute ago, Fr3sH said:

nu inteleg rostul certii voastre , digital rows este o comunitate care ofera calitate de la niste nulitati de scripteri (sezonieri) care pun la pretul minim de host 100 de euro , cu o calitate inferioara oricarui servici la sub 10 euro , serios acum , puteati face ceva mai bun din site-ul ala , cum a zis si prietenul meu gigel in comentariul anterior al prezentarii comunitatii ,groapadegunoi.ro (ce bine suna) indexul ala ar fii perfect , plus asta qruby este o persoana neserioasa cu un trecut pe leaks destul de prost si anost , mai pe scurt el nu produce nimic doar se minte pe el insusi si isi "tradeaza" toti prietenii virtuali (macar p-aia) , mai pe scurt digital rows ati primit si abureala despre dc nu recomanda nimeni siteu . P@

am mai ramas eu si vennox, nu ai vazut cum lucram, asa ca nu iti poti da cu parerea negativa

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, SebastianKiduu a spus:

Fratelo chestia e, ca nu cunosti staff-ul acelei comunitati.

Cand o sa ajungi sa faci ce face MrTunne in PHP sau HTML eu te stimez.

n-am nevoie sa ma incadrez in scripteri , si ce face tune e joaca de copii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...