Jump to content

[REZOLVAT] Sampu' tot samp ramane..csf


Dani3l.
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

@pivotantul warn pentru postari inutile.

 

@Dani3l. parca erai scripter mane, ce e asa greu sa iei din baza de date niste texte si sa le afisezi in functie de ID-ul/rank-ul de la factiune?

......

Arata variabila care stockeaza numele rank-urilor si functia care preia din baza de date rank-urile.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Leonard said:

@pivotantul warn pentru postari inutile.

 

@Dani3l. parca erai scripter mane, ce e asa greu sa iei din baza de date niste texte si sa le afisezi in functie de ID-ul/rank-ul de la factiune?

......

Arata variabila care stockeaza numele rank-urilor si functia care preia din baza de date rank-urile.

bosule care postari in plm eu vad ca e o postare ? ce plm zici postari daca e una postare

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Leonard a spus:

@pivotantul warn pentru postari inutile.

 

@Dani3l. parca erai scripter mane, ce e asa greu sa iei din baza de date niste texte si sa le afisezi in functie de ID-ul/rank-ul de la factiune?

......

Arata variabila care stockeaza numele rank-urilor si functia care preia din baza de date rank-urile.

V-am cerut ajutor, nu parerea.. dar csf... leaks tot leaks ramane... =]]]] invata te rog sa citesti tot ce am scris si dupa sa dai reply ok? textul se ia din baza de date si se afiseaza doar ca intr-un mod gresit fara motiv.. ai comanda si cum se preia din baza de date in pastebin pe care l-am pus ieri..

 

Faci parte din staff sa ajuti persoanele nu sa te iei de ele .. ca daca-i asa pot face si eu parte din staff si sa ma pis pe ajutorul pe care mi se cere...daca am cerut ajutor dupa ce am stat ore sa imi dau seama ce are asta nu inseamna ca nu sunt "scripter" 

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...