Jump to content

proiectu learn-times


iulik
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, iulik said:

in caz de nu stiai am fost primul scripter learn-times.com, dupa ce am facut 90 de euroi am plecat din proiect ca te-a adus pe tine, care ai facut vreo 10 euro, ahahahahahah ????

te-a platit aiurea pe tine (te mai si bucuri pentru 90 de euro :))))), nici n-ai idee macar cat mi-a dat mie stai chill acolo. Si cu tine nici macar nu a deschis serverul calumea, deci degeaba pui acolo learn-times, deci sal re

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Leonard a spus:

ce-ai prezentat tu in video, sunt sisteme dupa net, nu-i nimic unic.

misiunile alea 2 sigur nu le gasesti pe net si probabil nici gamble ala saracit, iar ruleta aia nu cred ca e fix pe net, e fs-u ala buguit da nu i-am dat de cap, am gasit un td pe net, iar opencase-u n-am zis ca e facut si ala de mn pt ca e a lu malboro sau cum i-a zice, in plus as dori la water level un link si la misiuni si inafara de opencase la ce am prezentat

 

1 oră în urmă, MihaiADV a spus:

De ce cacat luati toti acel script pt ruleta ca pe bugged care mai e si buguit (nu arata culoarea verde) :)))) si din cate am vazut nici unul nu l-a rezolvat :)))

haha prank mie-mi arata

 

Acum 1 oră, LolyAdv a spus:

te-a platit aiurea pe tine (te mai si bucuri pentru 90 de euro :))))), nici n-ai idee macar cat mi-a dat mie stai chill acolo. Si cu tine nici macar nu a deschis serverul calumea, deci degeaba pui acolo learn-times, deci sal re

nu ma intereseaza copile de 14 ani daca a deschis sau nu server cu mine, important e ca am facut 90 de bulioane dintr-un foc, si nu ma bucur, doar iti spuneam asea

Edited by iulik
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, iulik said:

misiunile alea 2 sigur nu le gasesti pe net si probabil nici gamble ala saracit, iar ruleta aia nu cred ca e fix pe net, e fs-u ala buguit da nu i-am dat de cap, am gasit un td pe net, iar opencase-u n-am zis ca e facut si ala de mn pt ca e a lu malboro sau cum i-a zice, in plus as dori la water level un link si la misiuni si inafara de opencase la ce am prezentat

 

haha prank mie-mi arata

 

nu ma intereseaza copile de 14 ani daca a deschis sau nu server cu mine, important e ca am facut 90 de bulioane dintr-un foc, si nu ma bucur, doar iti spuneam asea

cica copil de 14 ani, mai ca era sa rad, cand te-am chemat pe discord, "nuuu ca pizda". Bravo tie ca ai facut, dar nu e un motiv de lauda, daca faceai si tu peste 200 de euro poate.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, LolyAdv a spus:

cica copil de 14 ani, mai ca era sa rad, cand te-am chemat pe discord, "nuuu ca pizda". Bravo tie ca ai facut, dar nu e un motiv de lauda, daca faceai si tu peste 200 de euro poate.

nu mă fă să-ți pun poze cu tine băi loly.cheats pe insta =)))))))))))) copil terminat, nu mai înjura și nu te abate de la subiect. îți urez o seară plăcută

Link to comment
Share on other sites

  • ViewS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...