Jump to content

Promovare Youtube - Samp


GoFUS
 Share

Recommended Posts

Salut lume, am si eu o intrebare, nu stiu cat hate o sa imi iau sau daca o sa imi iau, nu prea sunt mare fan al nimanui, am trecut de perioada in care eram geana pe Youtube sa vad ce este in trend, cine este cel mai "smecher" din industrie, din tara noastra. Curand voi deschide un proiect si doresc sa il populez rapid, automat asta inseasmna sa bag niste bani, proiectul are in dezvoltare un server de sa-mp, intrebarea este ce youtuberi din romania au cel mai mare impact si bine-inteles promoveaza proiectele, nu stiu pe cine sa platesc, sunt multi ce au canale de 20k+ subs, dar au 1k views si 100like-uri, 20-30 comentarii si nu garanteaza nici-un player dar au pretentia sa le platesti 20+ euro, astept sugesti din partea voastra, si hate daca este cazul.

Link to comment
Share on other sites

Niciun youtuber nu poate sa iti garanteaza playeri , ei de unde vor sa stie daca ce-i ce vad promovarea la server-ul tau se vor apuca de el sau nu ? 

Daca ai sisteme unice  / interesante iti garantez ca unii dintre acestia se vor apuca , daca ai doar sisteme care sunt si pe alte servere de ce s-ar apuca , sa inceapa iar un cont de la 0 sa stea atate zile pana creste si el...

In principal aici si staff-ul conteaza , unii se lasa de server din cauza staff-ului care ori nu-si face treaba , ori abuzeaza de functie , ori se ia gura-n pul* cu toti ca vezi domnle ca el e admin si nimeni nu mai e ca el.. si multe alte mici chestii..

Aceste lucruri ti le zic din propria experienta , bafta !

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Așteptăm jucatorii de PUBG Mobile și pe serverul de Discord PUBG Mobile România!

Join PUBGM România

Respectă și vei fi respectat !

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...