Jump to content

Job Farmer By MihaiADV


MihaiADV
 Share

Recommended Posts

  • Administrator
Acum 1 minut, MihaiADV a spus:

In fine nu prea ma int "mare lucru" adica nu poate sa le faca un incepator, defapt sunt unii care cica sunt "skriptari" si tot nu poate sa le faca. Faza a fost ca ai zis ca e in gm ala dar acolo e cu milk pnm sa mulgi vaca etc. 

nu mai stiam sigur in ce gm e, scuza-ma. chestia este ca e copiat.

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, keNN. a spus:

nu mai stiam sigur in ce gm e, scuza-ma. chestia este ca e copiat.

Copiat inseamna ca il iei particică cu particică si poate ca il iei si copy paste :)))) multi de aici copiem si nu o zic cu rautate @Leonard si el a mai copiat si totusi nu i-a sarit nimeni in cap chiar daca a facut identic :)))

Chiar si Caen (de pe ruby) a zis "Ba daca o sa vedem ceva sisteme interesante in alte parti si o sa ne placa le bagam si noi" 

Plus ca eu nu am facut doar cum e pe pro-gaming ????

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 56 minute, MihaiADV a spus:

Copiat inseamna ca il iei particică cu particică si poate ca il iei si copy paste :)))) multi de aici copiem si nu o zic cu rautate @Leonard si el a mai copiat si totusi nu i-a sarit nimeni in cap chiar daca a facut identic :)))

Chiar si Caen (de pe ruby) a zis "Ba daca o sa vedem ceva sisteme interesante in alte parti si o sa ne placa le bagam si noi" 

Plus ca eu nu am facut doar cum e pe pro-gaming ????

=]]]]]] nu mai zic nimic... ca nu vreau iar cearta.. insa daca si ceilalti acum te acuza ca copiezi... n-am ce sa mai zic..

P.S: Eu doar imi bateam joc de tine cu "burnedu" pt faza ce s-a intamplat cu stefan.. ca din cate vad n-ai inteles... iar daca majoritatea persoanelor "copie" dc ai sarit cu gura pe stefan cand el a facut cv asemanator doar ca aspect cu sistemul de case? ????‍♂️cam ceea ce ai facut si tu.. codul este normal sa fie diferit ..fiecare lucreaza in felul lui .. dar nu inseamna ca e copiat neaparat.. dar din cate vad ai sarit cu gura atunci la stefan iar acum au sarit ceilalti pe tn si nu iti convine vad....deci sper ca ai inteles care-i faza... peace

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, Dani3l. a spus:

=]]]]]] nu mai zic nimic... ca nu vreau iar cearta.. insa daca si ceilalti acum te acuza ca copiezi... n-am ce sa mai zic..

P.S: Eu doar imi bateam joc de tine cu "burnedu" pt faza ce s-a intamplat cu stefan.. ca din cate vad n-ai inteles... iar daca majoritatea persoanelor "copie" dc ai sarit cu gura pe stefan cand el a facut cv asemanator doar ca aspect cu sistemul de case? ????‍♂️cam ceea ce ai facut si tu.. codul este normal sa fie diferit ..fiecare lucreaza in felul lui .. dar nu inseamna ca e copiat neaparat.. dar din cate vad ai sarit cu gura atunci la stefan iar acum au sarit ceilalti pe tn si nu iti convine vad....deci sper ca ai inteles care-i faza... peace

Broo ai inteles gresit, uita-te la ce a zis KeNN prima data :)))) eu daia ma enervasem. Le da link la baieti si cica acolo e jobu meu. Cat despre faza cu copiatu el zice de mn ca, copiez dar el ii spunea lu EraSy sa ii faca nuj ce job dupa alte sv.  A intrat pe sv ala a vazut jobu si EraSy s-a apucat de el. 

Pe mn ma doare in pl ca zice ca e copiat , copiat ? la faza doar ca dai click pe niste cacaturi ? si ce ai vrea sa fac sa intrii in CP ? ????????????

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cand am plecat de pe PG, EMi a adus tot felul de scripterii fantoma, evident ca au ramas cu gm-ul si ca au inceput sa ia chestii din el...

 

Anyway, am mai vazut saptamana asta un video cu jobul meu Mechanic de pe PG, pe youtube, acordandu-si credite.

 

Eh, nu imi pasa sincer, success.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, RWRobi a spus:

 

 

Cand am plecat de pe PG, EMi a adus tot felul de scripterii fantoma, evident ca au ramas cu gm-ul si ca au inceput sa ia chestii din el...

 

Anyway, am mai vazut saptamana asta un video cu jobul meu Mechanic de pe PG, pe youtube, acordandu-si credite.

 

Eh, nu imi pasa sincer, success.

 

Acel GM nu a ajuns pe net sa stii decat la aia de la tutoriale-pe.net (a fost scripter pe PG) 

Jobu este facut de mine linie cu linie daca doresti iti arat SS cu codu. Mi-a placut faza aia si am zis sa fac cv asemanator doar ca am mai adaugat idei de la mine. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MihaiADV said:

Acel GM nu a ajuns pe net sa stii decat la aia de la tutoriale-pe.net (a fost scripter pe PG) 

Jobu este facut de mine linie cu linie daca doresti iti arat SS cu codu. Mi-a placut faza aia si am zis sa fac cv asemanator doar ca am mai adaugat idei de la mine. 

Nu stii tu mai bine ca mine, la cine a ajuns GameMode-ul, gamemode-ul a ajuns pana si la Edison si la multi alti, eu inca tin legatura cu EMi si stiu tot.

 

2.Nu mai fa pe nevinovatu si asuma-ti, da ai facut ceva mai diferit, pt. ca ai facut pe dialog, sa iti alegi ce sarcina sa faci, eu ma refer la faptul ca chestia cu adunat-ul merelor este de la mine, pana si pomi sunt pozitinati la fel, textdraw-ul e la fel.

 

Peace, nu are rost sa imi bat capul cu tine, bafta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, RWRobi a spus:

Nu stii tu mai bine ca mine, la cine a ajuns GameMode-ul, gamemode-ul a ajuns pana si la Edison si la multi alti, eu inca tin legatura cu EMi si stiu tot.

 

2.Nu mai fa pe nevinovatu si asuma-ti, da ai facut ceva mai diferit, pt. ca ai facut pe dialog, sa iti alegi ce sarcina sa faci, eu ma refer la faptul ca chestia cu adunat-ul merelor este de la mine, pana si pomi sunt pozitinati la fel, textdraw-ul e la fel.

 

Peace, nu are rost sa imi bat capul cu tine, bafta.

 

 

da frt asa e. E normal sa ajunga GM si la Edison pt ca a luat acele joburi din GM. Si aia de la tutoriale pe net au avut gm ca au scriptat si ei pe pro-gaming, acum auzeam ca au pe unu Bogdan

 

Link to comment
Share on other sites

Ok.. nu iti ti-am dat hate cand am comentat prima data si nu iti voi da nici acum...

dar wtf? din toate obiectele cu "apa" ce exista pe samp... nu ai putut baga si tu un obiect cv?.. trebuia sa pui animatia ca te pisi in aia coaie ? 

http://prntscr.com/kyy29r wtf

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 57 minute, Dani3l. a spus:

Ok.. nu iti ti-am dat hate cand am comentat prima data si nu iti voi da nici acum...

dar wtf? din toate obiectele cu "apa" ce exista pe samp... nu ai putut baga si tu un obiect cv?.. trebuia sa pui animatia ca te pisi in aia coaie ? 

http://prntscr.com/kyy29r wtf

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Aia mi-a trecut prin cap atunci, se poate modifica nu e mare cacat.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...