Jump to content

Recrutez partener


Filip
 Share

Recommended Posts

Da stiu... sa-mp ul este mort deja, dar am zis sa incerc.

 

Vreau sa incep un nou proiect in sa-mp un nou mod de joc foarte diferit, nu o sa aibe deloc legatura cu rpg sau rp. Pentru asta am nevoie doar de un finantator, dupa vom cauta si admini etc. cine doreste sa fie finantatorul proiectului adaugati-ma pe discord: Filiq#0853 si eu va voi da mai multe informatii despre proiect, modul jocului o sa fie de la 0

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Filip said:

Da stiu... sa-mp ul este mort deja, dar am zis sa incerc.

 

Vreau sa incep un nou proiect in sa-mp un nou mod de joc foarte diferit, nu o sa aibe deloc legatura cu rpg sau rp. Pentru asta am nevoie doar de un finantator, dupa vom cauta si admini etc. cine doreste sa fie finantatorul proiectului adaugati-ma pe discord: Filiq#0853 si eu va voi da mai multe informatii despre proiect, modul jocului o sa fie de la 0

Am host daca doresti putem sa facem 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

"sampul e mort" 

pe dracu mort ba 

Auziti si voi ca zice Ksenon sau mai stiu eu cine ca "sampul e mort" si hop si voi :))))) 

tipic .. 

Sampul parca era mort si acum cativa ani si ce sa vezi, iar si-a revenit

Logic ca se mai lasa anumiti oameni ca na .. s-au plictisit, dar nu "moare" 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dennis12 said:

"sampul e mort" 

pe dracu mort ba 

Auziti si voi ca zice Ksenon sau mai stiu eu cine ca "sampul e mort" si hop si voi :))))) 

tipic .. 

Sampul parca era mort si acum cativa ani si ce sa vezi, iar si-a revenit

Logic ca se mai lasa anumiti oameni ca na .. s-au plictisit, dar nu "moare" 

ce treaba are ksenon? daca o persoana cunoscuta spune un lucru ca alta asta nu inseamna ca acea care nu este cunoscuta s-a luat dupa persoana aia, asta e perspectiva mea ca e mort, mort pentru servere noi sa zic asa sa intelegi.

 

18 hours ago, FAiXel said:

multe cerinte pe gratis

pai si ce vrei, vrei sa platesc pe cineva si dupa el sa plateasca mai departe? :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...