Jump to content

Vand youtube api


MadalinAdv
 Share

Recommended Posts

Acum 9 minute, Leonard a spus:

API-ul pt yt il gasesti pe siteul de la google, mai exact developers.
 

https://developers.google.com/youtube/v3/getting-started

 

Cu putine cunostinte in PHP, poti face foarte usor sistemul pe care-l vinzi tu.

 

Acum 12 minute, Eyesky a spus:

Key-ul API de la youtube este complet gratuit, deci dupa parerea mea face cu mult mai putin.

Pretul este deja stabilit. Il dau si la 10e. Ms oricum de parere.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic că se merita.Daca ai cunoștințe de php,si nu minime, poți face sistemul asta.Nu cred că administratorii grupului fac preturile, @Leonard, ci vânzătorul.Daca tu chiar ești atât de bine pregătit în php, și ai 3 facultăți și 10 diplome în web master atunci de ce sa nu îl faci chiar tu și să îl vinzi mai ieftin?

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, OLTEANuadv a spus:

Eu zic că se merita.Daca ai cunoștințe de php,si nu minime, poți face sistemul asta.Nu cred că administratorii grupului fac preturile, @Leonard, ci vânzătorul.Daca tu chiar ești atât de bine pregătit în php, și ai 3 facultăți și 10 diplome în web master atunci de ce sa nu îl faci chiar tu și să îl vinzi mai ieftin?

 

Nu-l lua tare, e doar o parere, stiu cand a zis pe live ca vinde raportul automat cu 300 de lei, bine ca l ar vinede cu atat. Pretul ar fi exagerat daca l ar vinde cu atat. In fine, nu ma deranjează părerile.

Edited by MadalinAdv
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
16 hours ago, OLTEANuadv said:

Eu zic că se merita.Daca ai cunoștințe de php,si nu minime, poți face sistemul asta.Nu cred că administratorii grupului fac preturile, @Leonard, ci vânzătorul.Daca tu chiar ești atât de bine pregătit în php, și ai 3 facultăți și 10 diplome în web master atunci de ce sa nu îl faci chiar tu și să îl vinzi mai ieftin?

 

Coaie, am zis eu ceva de pret? Invata sa citesti in plm

Am zis ca API-ul pentru a face acest sistem il gasesti pe siteul celor de la google si cu putine cunostinte in PHP il poti face singur.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...