Jump to content

Reclamatie - LegitMT.


DrooMAdv
 Share

Recommended Posts

 

  • Username-ul tău: DrooM.
  • Username-ul celui reclamat: @LegitMT
  • Detalii: Mda, un moderator foarte de treaba care injura.... am inteles
  • Dovezi (screenshot-uri, video-uri): https://imgur.com/a/qq2OGcO
  • Alte precizări: De ce il mai tineti in staff? e un copil idiot care nu se poate abtine sa nu te jigneasca.. cer sanctionare

ETLTsrq.gif

 

       ezgif.com-video-to-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu consider aia sa fie injuratura si chiar daca te injura, nu cred ca o facea cu ura sau din adins ci doar glumea sau o scapare de moment.

Fiti si voi mai deschisi la minte, acceptati mai multe, nu mi-a zis "mata", gata reclamatie, ban de toate, daca e posibil sa mergem la el sa il si batem. Asa e discordul, ne respectam insa ne mai si jignim ca altfel ar fi sec si plictisitor.

Asta e opinia mea ?

asdf.png

UaA_1.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 37 minute, RuZZlZZ a spus:

Nu consider aia sa fie injuratura si chiar daca te injura, nu cred ca o facea cu ura sau din adins ci doar glumea sau o scapare de moment.

Fiti si voi mai deschisi la minte, acceptati mai multe, nu mi-a zis "mata", gata reclamatie, ban de toate, daca e posibil sa mergem la el sa il si batem. Asa e discordul, ne respectam insa ne mai si jignim ca altfel ar fi sec si plictisitor.

Asta e opinia mea ?

Nu poti injura in gluma cu cineva pe care nu il cunosti, iar cat despre scpare, asta ii arata adevaratul caracter, nu suport persoana ce injura fara sa-l jignesti, e Moderator, trebuie sa-si asume responsabilitatea. Astpet raspunsul unui Responsabil / Administrator.

ETLTsrq.gif

 

       ezgif.com-video-to-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Daca dai scroll mai jos, poti observa ca nici tu nu ai un limbaj tocmai ok. Cuvantul "mata" vine de la maica-ta, prin urmare nu este o injuratura. Intradevar, ma-ta poate fi considerat in unele circumstante vulgar, in cazul de fata nu. Incercati sa nu mai faceti reclamatii doar de dragul de a face. Mai jos ai o poza cu tine vorbind, nu tocmai frumos.

 

2. Utilizarea unui limbaj vulgar este permisă în limita bunului simț. Vă rugăm țineți-vă înjurăturile pe #offensive-language. Multumesc de intelegere, salutare.

 

unknown.png

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 19 minute, Essex a spus:

Daca dai scroll mai jos, poti observa ca nici tu nu ai un limbaj tocmai ok. Cuvantul "mata" vine de la maica-ta, prin urmare nu este o injuratura. Intradevar, ma-ta poate fi considerat in unele circumstante vulgar, in cazul de fata nu. Incercati sa nu mai faceti reclamatii doar de dragul de a face. Mai jos ai o poza cu tine vorbind, nu tocmai frumos.

 

2. Utilizarea unui limbaj vulgar este permisă în limita bunului simț. Vă rugăm țineți-vă înjurăturile pe #offensive-language. Multumesc de intelegere, salutare.

 

unknown.png

Da, dupa ce mi-a spus faza cu "mata" alti prosti au inceput sa comenetze si sa injure, iar cat despre > 

2. Utilizarea unui limbaj vulgar este permisă în limita bunului simț. Vă rugăm țineți-vă înjurăturile pe #offensive-language. Multumesc de intelegere, salutare.

Scrie alb pe negru  ca doar aici sunt permise > 

#offensive-language

ETLTsrq.gif

 

       ezgif.com-video-to-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 34 minute, Essex a spus:

Daca altii au inceput sa injure dupa, de ce ii faci lui reclamatie ? Cat despre chestia "alb pe negru" e valabila pentru noi toti.

Da, e valabil pentru noi toti, daca cineva s-a simtit jignit, ofensat, poate sa-mi faca post.

ETLTsrq.gif

 

       ezgif.com-video-to-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...