Jump to content

Servicii PAWN


BuhaAdv
 Share

Recommended Posts

  • Username: BuhaAdv
  • Vârstă: 15
  • Ce fel de servicii oferi?: Pawn
  • PreÈ›: Depinde de complexitatea sistemului si timpul de lucru.
  • Detalii de contact: Discord: Buha#1716
  • Alte precizări: Realizez aproape orice fel de sistem, cu o optimizare buna. Nu accept oferte pentru a face un gamemode de la 0. Imi rezerv dreptul de a refuza comenzile de care nu am timp sau nu imi convine oferta. Accept plata doar prin PayPal, Skrill si Paysafe. Daca doriti sa ma contactati, faceti-o pe Discord ! Pe forum nu prea intru, deci aveti mai multe sanse sa va raspund rapid pe Discord.

 

EDIT

 

Apasati click ca sa vedeti ceva facut de mine.

Edited by BuhaAdv

bcugZLK.png 

bwTYRvf.png

Link to comment
Share on other sites

Niste sisteme facute de tine nu ne arati si noua? Un cod ceva sa vedem cum lucrezi, sau cv.

Buna idee, o sa postez ceva mai pe seara si o sa editez aici post-ul.

 

EDIT

 

L-am editat

Edited by BuhaAdv

bcugZLK.png 

bwTYRvf.png

Link to comment
Share on other sites

Rekomand

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...