Jump to content

Servicii - C++ / PHP / HTML


smartfatkid
 Share

Recommended Posts

  • Username: Uzzi

Vârstă: 17 Ani.

Ce fel de servicii oferi?: C++ / PHP / HTML

PreÈ›: Pretul difera in functie de complexitate, acesta incepand de la 5 euro pana la 20 euro.

Detalii de contact: Discord: uzzi karamba inventor#1883 , reply aici sau whapp 0733751596 

Alte precizări: Nu lucrez cu backdoor-uri, totul e curat.

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, OLTEANuadv a spus:

Pentru tot  omu ca tine care nu stie ce inseamna php si cu ce se mananca poate intelege ce inseamna html, nu ca tine care primeste panouri de la iulik si doar schimba creditele si zice ca e facut de el insusi.

inainte sa vorbesti mai bine imi dadeai mie mesaj si vorbeai personal cu mine, in primul rand daca nu ma cunosti nu spune ca nu stiu php si cu ce se mananca php, iulik mi a spus sa ma pun eu la credite iar eu am zis nu ca nu este facut de mine, iar dupa m am gandit mai bine si am zis sa pun "Learn-Times" si nu am zis ca e facut de mine, structura bigzone ce esti.

 

edit: ca sa nu mi stric reputatia de hater, tu esti un pisat care a sters majoritatea lucurilor dintr un panel bigzone si spui ca faci paneluri ? pai futute n gura de prajit mic ce esti tu, auzi la el vinde paneluri si are domeniu free :)))) o sa ramai la bigzone toata viata ta copile

Edited by Filip
Link to comment
Share on other sites

Ok =)))) @Leonard @keNN. @ViewS acest copil mă înjură fara motiv.

P.S:Da, structura este bigzone, clasele erau copiate bigzone. Eu am in dezvoltare paneluri ce sunt de x3-x5 ori mai interesante decât ce încerci tu sa scrii in notepad++.

In alta ordine de idei, dacă spui că eu doar am copiat niste pagini, de ce nu vii, te rog frumos cu niște websiteuri, in php sau daca nu chiar scripturi, websiteuri pe frameworkuri, făcute de tine, de la 0.

In comparație cu ce aveam acum 2 luni, nu poți să compari pisatul ăla de panel pe care i l-am dat lui iulik cu ce fac și am acum.

Edited by OLTEANuadv
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Filip said:

inainte sa vorbesti mai bine imi dadeai mie mesaj si vorbeai personal cu mine, in primul rand daca nu ma cunosti nu spune ca nu stiu php si cu ce se mananca php, iulik mi a spus sa ma pun eu la credite iar eu am zis nu ca nu este facut de mine, iar dupa m am gandit mai bine si am zis sa pun "Learn-Times" si nu am zis ca e facut de mine, structura bigzone ce esti.

 

edit: ca sa nu mi stric reputatia de hater, tu esti un pisat care a sters majoritatea lucurilor dintr un panel bigzone si spui ca faci paneluri ? pai futute n gura de prajit mic ce esti tu, auzi la el vinde paneluri si are domeniu free :)))) o sa ramai la bigzone toata viata ta copile

off: te roade invidia si gelozia? stiu..

Link to comment
Share on other sites

Acum 54 minute, Uzzi a spus:

off: te roade invidia si gelozia? stiu..

din nefericire pentru voi nu ma roade nimic... doar ma sa lui olteanu imi roade pula.... sau sa ii zic 50inbrat?

Edited by keNN.
a fost sanctionat in postul de mai sus
Link to comment
Share on other sites

  • Retired
5 minutes ago, Filip said:

din nefericire pentru voi nu ma roade nimic... doar ma sa lui olteanu imi roade pula.... sau sa ii zic 50inbrat?

Sa mori tu ca ala e? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 

Vaide plm 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...