Jump to content

Learn2Code Romania


qRuby.
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

pentru ca... nu exista alta alternativa?

si vreau unban pe discord sa vorbesc cu reacher prietenul meu din alta viata.

 

pai de aceea este leaks deschis, pentru ca nu exista o alta alternativa si in prezent e cea mai mare comunitate din Romania de genu, salutari.

Link to comment
Share on other sites

de ce ne banati ma si pe mine si pe dragosdas, pe discord?

 

ca ne-am spus opiniile? ca am spus ce inseamna "leaks" pentru noi?

se vede ba ce comunitate sunteti, noi ne spunem opiniile despre voi ca oameni, si despre leaks, si ne banati. 

suferinte din partea voastra, va comportati acum de parca a-ti avea 11 ani.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg titulatura de web developer, ca tu nu faci altceva @qruby decat sa copiezi cum face si prietenul tau stefan felix.Va rugati de mine pe mindfx sa va dau helper ca va pricepeti sa editati o tema, v-am dovedit ca ma copiati in tot ce faceti.Imi copiati temele in proportie de 60% si le vindeti si voi la copii de 12 ani ce se incred in voi cu 5 euro.

 

Comunitatea voastra ( defapt a ta qruby ca, cu dragos nu am nimic ) o sa dureze fix cat va tine cineva site-ul pe host, si cred ca acel cineva este MrTunne, dupa ce nu va mai da omu ala lapte de la tata, vindeti domeniul pe 5 euro.

Edited by dOc
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

de ce ne banati ma si pe mine si pe dragosdas, pe discord?

 

ca ne-am spus opiniile? ca am spus ce inseamna "leaks" pentru noi?

se vede ba ce comunitate sunteti, noi ne spunem opiniile despre voi ca oameni, si despre leaks, si ne banati. 

suferinte din partea voastra, va comportati acum de parca a-ti avea 11 ani.

Daca era sa te banam pentru asta, erai zburat de mult si de pe forum si de pe serverul de Discord. Putem foarte simplu sa stergem topicul acesta din primul minut dar nu suntem "neam prost" ca altii.

 

dont' cry.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...