Jump to content

[Hosting gratuit] Nevoie de oameni


Speedy.
 Share

Recommended Posts

Salutări

Știți cu toții că mă ocup de mult timp, într-un fel sau altul, de hosting samp și nu numai.

În perioada aceasta voi avea nevoie de câți mai mulți oameni care să mă ajute să public pe diferite comunități niște topicuri.

 

Pur și simplu veți primi textul, tot topicul, iar voi va trebui să îl postați pe diferite comunități românești sau străine.

Pentru acest lucru, voi oferi host-uri de sa-mp gratuit cu minimum 100 sloturi, instalare GameMode gratuit și asistență gratuită la orice oră.

 

Cei ce vor fi foarte activi și mă vor ajuta mai mult decât este necesar, vor primi domeniu .ro și webhost inclus, gratuit.

De asemenea, în anumite cazuri, tot de genul, voi instala și comunități / panel-uri gratuit.

Mă ajutați, vă răsplătesc.

 

PS: cer colaborare de lungă durată. Puteți avea host-uri sa-mp (și nu numai) cel puțin un an dacă vă țineți de treabă.

 

Lăsați reply cu ID-ul Discord cei ce vor să participe. Dacă nu ai Discord.. te rog să-ți instalezi pentru că e foarte ușor.

Cei ce vor, vor primi cerere pe Discord și vom discuta.

Până luni vreau să am măcar câțiva oameni. Treaba începe de luni și vreau să fie oameni serioși, pentru că ofer seriozitate.

 

Toate cele bune!

 

În momentul de față am 5 oameni înscriși. Topicul va fi actualizat.

Edited by Speedy.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...