Jump to content

real-star.ro - Servicii de calitate.


0022
 Share

Recommended Posts

Salut, cauți o firmă serioasă cu servicii de calitate la un preț mic? Ei bine ne-ai găsit.

real-star.ro vă oferă o gamă largă de servicii la prețuri destul de mici.

Vă așteptăm cu un cont pentru a ne putea explora site-ul mai bine.

Pentru nelămuriri sau orice problemă sunteți bine veniți cu o întrebare pe chat ul live sau cu un ticket.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cum puteti sa recomandati o firma fantoma? Este ilegal sa iti deschizi o frima la varsta de -18 ani. Nici nu sunteti majori si va dati manageri de firma. Nu stiti cum sa mai faceti bani, mai bine mergeti la munca, se angajeaza si de la 15 ani.

 

Presupun ca toate recomandarile sunt de la prieteni de-ai lui sau conturi clona.

 

 

Sunteti patetici cu firmele voastre de hosting.

Link to comment
Share on other sites

Cum puteti sa recomandati o firma fantoma? Este ilegal sa iti deschizi o frima la varsta de -18 ani. Nici nu sunteti majori si va dati manageri de firma. Nu stiti cum sa mai faceti bani, mai bine mergeti la munca, se angajeaza si de la 15 ani.

 

Presupun ca toate recomandarile sunt de la prieteni de-ai lui sau conturi clona.

 

 

Sunteti patetici cu firmele voastre de hosting.

 

+1 am vorbit cu ala mare de la ei "blawz0r" si nici pfa nici srl, nici srld. au zis ca ia in 3 zile cica, o sa ii contactez at sa vad

 

edit: mi-a dat block nabu =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

 

https://qruby.tk/images/17854ddr.png

 

on: nu recomand, firma neserioasa

Edited by qRuby.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

+1 am vorbit cu ala mare de la ei "blawz0r" si nici pfa nici srl, nici srld. au zis ca ia in 3 zile cica, o sa ii contactez at sa vad

 

edit: mi-a dat block nabu =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

 

https://qruby.tk/images/17854ddr.png

 

on: nu recomand, firma neserioasa

 

Sunt scarbit ce fac astia pentru bani. 

Plus ca toti astia care dau recomand sunt sa-l ridice pe asta ca ei nici nu au incercat hostul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...